Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért Szihologushoz akarnak...

Ezért Szihologushoz akarnak vinni?

Figyelt kérdés

Igazából az a bajom hogy nagyon szorongok és ha megtanulok valamit (nem be magolom) akkor doga közbe elfelejtem..

Azért az összes rossz jegyet nem fogom erre,de az utobbi kémia 2-es is azért volt,nagy részt..

Meg hogy én nem tudok nyugodt lenni ha megirtunk egy dogát...

Múltkor 3 nap azon szorongtam hogy egyes lesz az irodalom,aztán szép kerek 3-s lett..

Szerintem ezért még nem kell szihologus


2010. okt. 12. 19:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Igazából a barátnőimet nem izgatja
2010. okt. 12. 19:26
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Ki akar sz.hez vinni? Ne hagyd magad ők veszélyesek!
2010. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező láthatóan diszlexiás!
2010. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
nekem is van hasonló,de én doga közben úgy érzem,hogy na jó én ezt nem bírom,inkább kimegyek a teremből és adjanak 1-est:S annyira izgulok:(
2010. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 yuda ***** válasza:
39%

Írd pszichológus-nak a szót,de nem ez a lényeg -ne félj ettől-elmész és nem a fejedet veszi le sőt. .. éppen arról híresek a pszichológusok,hogy rendkívül türelmesek,megértőek -meghallgatnak és adni fognak okos tanácsokat -hidd el ez egy szakma,nem hülyeség és ne félj ettől-segíteni fog,nem injekciózni :)


Szerencsés esetben, ha megérted és alkalmazod amiket mond,elmúlhat a szorongásod -bízz bennük és menj el nyugodt szívvel,nem bánod meg.

2010. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is járok pszichológushoz, pont szorongás miatt. Nincs benne semmi gáz. Megtanít relaxálni, hogy lenyugodj, és tudj figyelni.
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Hallod ne hallgass a pszichológusokra hanem, a megoldás: szard le. Ez a legfontosabb lecke az életben. Ha mindig mindenkinek meg akarsz felelni akkor egy nap olyan leszel mint Gyurcsány Ferenc.
2010. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy megy hogy leszarom!! Miből gondolod hogy diszlesziás vagyok??
2010. okt. 12. 19:50
 9/20 A kérdező kommentje:
*diszlexia
2010. okt. 12. 19:50
 10/20 anonim ***** válasza:

A te diszlexiád okai: 1 szorongás, idegesség 2: rossz helyesírás hibák, 3 bizonytalanság


Matekból is gyenge vagy?

2010. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!