Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó lennék, ha megszakítanám...

Bunkó lennék, ha megszakítanám a barátnőmmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már régebben írtam ki egy kérdést. Szóval, az volt a lényege, hogy az egyik barátnőm párját beperelte a gyerekének az anyja, és a barátnőm engem okolt.


Szóval ezt az ügyet tisztáztuk, látszólag "minden rendben".

Most megint baja van velem a lánynak, de nem tudom mi. Ő nem mond semmit, csak másoktól hallottam vissza dolgokat.

Akartam írni neki egy közösségi oldalon, hogy talákozzunk valamikor, de a rendszer úgy jelezte, hogy a címzett olvasatlanul törölte a levelemet. Ez annyit jelent, hogy iwiwen "letiltott", szóval nem tudok neki levelet küldeni.

Ezek után bunkóság lenne, ha letörölném az ismerőseim közül? Nem vagyok kíváncsi a gyerekes mocskolódásaira.

A hátam mögött mindennek elmond, ha találkozunk, csak vigyorog, de nem mer mondani semmit.

Szerintetek?


2010. okt. 12. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is törölném, aztán legyen boldog magában.
2010. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

17.15 = ha számít, azaz fontos a személye, nem törölné a helyedben. Ha nem fontos neked a személye, akkor törölné. Nem lelkizne, mocskondiázna, hanem eldöntené, hogy fontos e ez az ember neki vagy nem.


(Csak mert amúgy tolmács vagyok:)), egyébként én is ezt tenném.)

2010. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A helyedben megmondanám az igazat hogy te csak el játszod az érzéseimet ez így nem mehet tovább!Enyi!
2010. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azon után, hogy az első adandó alkalommal hátbatámadott,már nem fontos.

Most ismét valami baja van, de a szemembe nem meri mondani, csak a hátam mögött mond el mindennek, mint az oviban.

2010. okt. 12. 17:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Töröld,már rég nem a barátnőd.Tudniillik a barátság bizalomról szol..Na ha az nincs,nehéz visszahozni :) Szóval nyugodtan.
2010. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is töröld. Ha mocskolódik, akkor nem ér annyit, hogy ott legyen az ismerőseid között.
2010. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!