Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó lennék, ha megszakítanám...

Bunkó lennék, ha megszakítanám a barátnőmmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már régebben írtam ki egy kérdést. Szóval, az volt a lényege, hogy az egyik barátnőm párját beperelte a gyerekének az anyja, és a barátnőm engem okolt.


Szóval ezt az ügyet tisztáztuk, látszólag "minden rendben".

Most megint baja van velem a lánynak, de nem tudom mi. Ő nem mond semmit, csak másoktól hallottam vissza dolgokat.

Akartam írni neki egy közösségi oldalon, hogy talákozzunk valamikor, de a rendszer úgy jelezte, hogy a címzett olvasatlanul törölte a levelemet. Ez annyit jelent, hogy iwiwen "letiltott", szóval nem tudok neki levelet küldeni.

Ezek után bunkóság lenne, ha letörölném az ismerőseim közül? Nem vagyok kíváncsi a gyerekes mocskolódásaira.

A hátam mögött mindennek elmond, ha találkozunk, csak vigyorog, de nem mer mondani semmit.

Szerintetek?


2010. okt. 12. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül törölném.Mindenhonnan.
2010. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Msnről már töröltem!

De az iwiwnél még vacilálok.

2010. okt. 12. 16:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt is elfelejteném, hogy valaha ismertem. Mást nem érdemel.
2010. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én is megszakítanák vele mindent.gondolkodás nélkül.kinek kell ilyen barát
2010. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hátbatámadt nem is olyan régen az állítólagos "barátnőm". Én gondolkodás nélkül töröltem, plusz írtam neki egy szép levelet amiben megfogalmaztam mennyire szégyellhetné magát.

Jobbat nem tudsz tenni, sajnos ezt kéne neked is. Felejtsd el azt is, hogy valaha ismerted, mert magának csinálta, így megérdemli!

2010. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt hallottam vissza, hogy az a baja, hogy vasárnap mikor megcsörgetett, nem rohantam oda hozzá..

Mikor a párommal vagyok, nem fogok mindent félretenni, és rohanni egy ilyen "barátnőhöz".

2010. okt. 12. 17:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Írnék neki levet de úgysem kapja meg... akkor meg mi értelme?
2010. okt. 12. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

De baromi szánalmasak vagytok :D:D:D:D


Nálam ez úgy működik, hogy aki számít, az benne van a telefonomban!


A többi NEM számít!

2010. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is torold ki.Abbol majd ert.
2010. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

17:15

Nem értem hogy a válaszod hogy kapcsolódik a kérdésemhez.

2010. okt. 12. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!