Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemzetiségnek vannak...

Melyik nemzetiségnek vannak ilyen külső jegyei? Többi lent

Figyelt kérdés

Hófehér bőröm van és szeplős vagyok

Sötétbarna a hajam+sötétbarna a szemem aminek koreiai szemformája van teljesen(smink nélkül),alacsony vagyok.

A vezetéknevemnek utánanéztem és indiainak írja de indiai vonásaim nincsenek a sötét szemen és hajon kívűl.

Még nincsen pénzem DNS vizsgálatra úgyhogy addig kutakodok melyik nemzetiségeknek lehetnek ilyen jegyei.Sajnos a családom eléggé szét van szakadva szóval nem tudják milyen nemzetiségek lehetnek bennem.



2023. jún. 18. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Itt Európa közepén annyira keveredett a sok európai nép, hogy látatlanban lehetetlen megmondani.

Leírtak alapján sima európai őseid vannak, vezetéknév nem feltétlenül csak vérszerinti rokontól kapható, (lehet a dédapádnak nevelő apja volt és onnan kapta a vezetéknevet stb)

A vágott szem és a magasság pedig nem csak Ázsiai rasszokra jellemző.

2023. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És az adott magasság/alacsonyság*
2023. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevert vagy.
2023. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Magyar.
2023. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A húzott szem több közép-keleti népcsoportnál is előfordul (pl. kazahok, türkmének), és elméletileg az ősmagyarokra is jellemző volt.

Ennyiből pedig a keveredés miatt lehetetlen megmondani, honnan örökölted a tulajdonságaidat. Annak is megvan az esélye, hogy különböző felmenők irányából jöttek (ha csak nem jellemzőek ezek ugyanígy valamelyik szülődre is).

Nekem is nagyon fehér bőröm van, majdnem fekete, dús hajam, de pl a testszőrzetem nem túl fejlett és nem is sötét. Nekem is vágott, előrenéző szemem van, meg széles járomcsontom, ázsiaias beütéssel. Gőzöm nincs, honnan jött, felmenőim között magyarok, lengyelek, olaszok vannak, akikről tudok.

2023. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon élsz indiai vezetéknévvel? Ez biztos? Mármint lehet, hogy Indiában is van olyan név, de lehet akár véletlen egyezés is. FamilySearch-ön próbálj meg keresni (apa, anya, ismert nagyszülők vezetékneve)
2023. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyar egy vándor nép. Eleve keveredett helyről indult, és menetközben tovább keveredett, mire egyáltalán eljutott a mai helyéig.

Itt pedig szintén keveredett, értelemszerűen a szomszéd népcsoportokkal.


A feleségem is csináltatott dns tesztet, hasonló adottságokkal neki balti, szláv, olasz voltak a domináns, miközben full magyar, felfele 3 generációja se tud semmilyen külföldi keveredésről.

2023. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 igen ez biztos.Googleba,familysearchba is rákerestem és indiai a vezetéknevem,anyukámé görög.
2023. jún. 18. 16:01
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Hol csináltatott tesztet ami megbizható?
2023. jún. 18. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Szeplős ( és vörös hajúak ) pl az angoloknál gyakoriak, de nekik a bőrül annyira nem fehér.
2023. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!