Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor nagyon gáz?...

Ez most akkor nagyon gáz? (Nem akarom, hogy megkövezzenek! )

Figyelt kérdés
Én egy 27 éves lány vagyok a párom meg 19 éves srác. Szerintetek ez nagyon gáz?
2010. okt. 12. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem rosszul esne nagyon, ha megszólnának ez miatt. No meg ha jönnek a mindenféle "nem fog működni" gondolatokkal. Most nem értem. Ez miért gáz egyeseknek?
2010. okt. 12. 13:46
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem lenne gáz, akkor nem foglalkoztatna téged, hogy más mit gondol. :) A srác még szinte gyerek, tanulna, szórakozna, míg te esetleg már hamarosan családot szeretnél. Egy darabig persze működhet, a szex is lehet jó, de csak ennyi.
2010. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne? Ismerek olyan házaspárt, akik évtizedek óta boldogan élnek együtt, és a nő 14 évvel idősebb, mint a férfi.
2010. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Én 38 éves nő vagyok a férjem 30 éves..10 éve élünk együtt,és 2 éve vagyunk házasok..Soha nem volt ebből gond..Mai napig is boldogok vagyunk,és ma is úgy érzem mintha még most is udvarolna...Nem beszélve arról,hogyha nem mondom,senki nem tudja,hogy ennyivel idősebb vagyok,mert nem látni...

Az idegenek beszólásai pedig nem érdekelnek...

2010. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha fordítva lenne, akkor senki nem dumálna, szóval ne foglalkozz velük! Az én barátnőm 33, én 23 vagyok és imádjuk egymást. Ő lesz a feleségem!:)
2010. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk én mondom, hogy még nagyon nem gondolkodok család projekten...szóval. Sajnos csúsztam az idővel és még egy egyetem is előttem van, meg még szeretnék külföldre is menni. Azt megjegyzem, hogy a srác nem magyar. Francia.
2010. okt. 12. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a 8 év a sok, hanem, hogy a párod még csak 19 éves. Két külön világban éltem, mások a céljaitok az élettel.
2010. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Ha jól kijöttök és megértitek egymást akkor nem kell mások rossz májú megjegyzéseivel foglalkoznotok.
2010. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennyi még simán beleférhet. persze kéne látni titeket együtt, ismerni mindkettőtöket. de ha te pl kicsit fiatalosabb, ő meg érettebb a koránál, akkor akár lehet, hogy föl se tűnik
2010. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2010. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!