Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy a párom...

Mit jelent hogy a párom elutasító?

Figyelt kérdés

Napok óta kerüli az olyan szituációkat mint pl. puszi, ölelés.

Hazajön, fürdik, eszik és alszik. Semmi beszélgetés, semmi gyengédség.


2010. okt. 12. 12:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

13:00

Már rákérdeztem. Azt mondta, hogy csak túlreagálom. Na persze. Az elmúlt egy hétben kb 2 nap volt amikor puszit kaptam, mikor hazaért.

Elhiszem, hogy gondjai vannak a munkahelyén, mert miért ne lehetne, de tényleg nehezére esne adni egy puszit??


13:17

Nálunk múlthét hétfő óta megy ez a dolog. :(


13:17 (2.)

Ha másik nő lenne a képben, mikor van vele? Nincsenek hosszú kimaradozásai, hogy pl. 1-2 órával később ér haza mint szokott.


13:18

Akkor miért nem mondja meg?


13:19

Nem piszkálom, csak zavar, hogy egész nap látjuk egymást, és ha hazaér egy puszit nemképes adni. De azt elvárja hogy főzzek, és mossak rá.

Tényleg olyan nagy kérés egy puszi????


13:19 (2.)

Biztos... :/


13:25

Azért lásd be, hogy egy puszi nem olyan nagy dolog, lehetnek az embernek problémái, de akkor úgy kell viselkednie a párjával, mintha idegen lenne??


13:42

Az én párom nem sms-ezget senkivel. Azt azért észrevenném, hogyha este 6 és reggel 6 között smst írna.


13:49

Remélem nincs igazad! :(


15:56

:((

2010. okt. 12. 16:40
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Már nem kíván,próbáld meg szexi fehérmenűvel,vagy kezdeményezz te,puszit,bármit,ha elutasít akkor tényleg gáz van és más nőt kíván.
2010. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Már próbáltam a szexi fehérneműt is. Ha adok neki puszit, akkor azt eltűri, de nem csókol vissza.

:(

2010. okt. 12. 17:44
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor baj van...ha rákérdezel és terel,,hárit akkor másik nő van a dologban,a fáradt vagyok stb csak kifogás ürügy,hogy ne kelljen veled....
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Az már nagy baj,ha az egyik fél csak elviseli eltűri a másik érintését közelségét,pusziját...
2010. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Hogyhogy mikor fér bele a csaj? Szerinted 1-2 órába nem fér bele a szex meg egy kis etye-petye? Ne legyél már ennyire naiv ... hülyére vesz a pasi, már menne ki a kapcsolatból, és valszeg félre is kúr, vagy tervezi, hogy félrekúr.
2010. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Csak megsúgom egy munkahelyen az irodában vagy a mosdóban is meglehet ejteni az etyepetéty.Az baj hogy tőled csak eltűri elviseli a gyengédséget...
2010. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!