Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy a párom...

Mit jelent hogy a párom elutasító?

Figyelt kérdés

Napok óta kerüli az olyan szituációkat mint pl. puszi, ölelés.

Hazajön, fürdik, eszik és alszik. Semmi beszélgetés, semmi gyengédség.


2010. okt. 12. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Jelenthet sok mindent: stressz a melóba, valami rossz dolog történt vele(amit nem tudja, hogy hogyan ossza meg veled), szeretne szakitani, van valakije, vagy már egyszerűen nem szeret.

És mindenezeket megtudhatod ha rákérdezel..

2010. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
PF..az én volt párommal ugyan ez volta a helyzet, akkor ő már a szakítás gondolatával játszott, már nem kellettem neki, ezt észre vettem én is rajta!
2010. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Másik nő,tapasztalat,ha csak szex van köztük akkor van még esélyetek ha szerelem akkor nincs.
2010. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Ő már kifelé menne a kapcsolatból...
2010. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Ismerös.Hagy kicsit békén.

Elsövel értek egyett.

2010. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
biztos undorodik tőled.
2010. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Amikor vizsgaidőszak volt, meg később, amikor sok stressz volt a munkahelyemen, anyám beteg volt stb nekem sem a puszi volt az első gondolatom, de attól még szeretem a párom, és eszemben sem volt megcsalni. Akik megcsalást gyanítanak, azok mindig jókedvűek, soha semmi nem viseli meg őket? Nevetséges. Ha csak néhány napja ilyen, valami nyomasztja. A félrelépésnek vannak egyéb jelei.
2010. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Az én párom is ilyen volt egy időben,míg észre nem vettem,hogy engem azért hanyagol,mert titokban egy kis csajjal sms-ezget,sőt már több is volt,mint néhány sms.Ezt sikerült tisztáznunk,azóta is együtt vagyunk,de ezt soha nem tudom neki elfelejteni.De azokban a napokban ő is dettó ilyen volt amilyennek te leírtad a párod.Evés,fürdés,alvás.Próbálj meg beszélni vele,kérdezd meg nincs e valami baj,vagy valami amit el szeretne mondani,mert észrevetted hogy megváltozott a viselkedése.Majd mond rá valamit.Azt mindenesetre ne fogadd el válaszképp,hogy nincs semmi baj...

Valaminek lennie kell,ha megváltozott hirtelen.Sok sikert!

2010. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

megcsal.

egyértelmű

2010. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
nem konkrétan megcsal, csak becsúszott egy másik csaj valamilyen formában a képbe..még lehet,hogy nem történt köztük semmi..
2010. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!