Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberhez hogy lehet...

Az ilyen emberhez hogy lehet hozzá állni?

Figyelt kérdés

Alaphangon nincsen baj a sógornőmmel. De beszélgetni nem szeretek vele.

Akármilyen témát hozok fel MINDENBEN de tényleg mindenben saját magához hasonlít. Folyton az ő életét adja elő és nem tudja felfogni hogy mással más is történhet. PL. Mondom,hogy fáj a hasam. És megállás nélkül fújja, hogy ez vakbél gyulladás, neki is az volt. De mondom biztos, hogy nem az mert se lázam se nem is ott fáj stb stb. De mert neki is az volt.


Vagy pl. mondom, hogy milyen párás idő van az eső miatt. Nem, ez a ház falából jön. Nekik is ilyen, biztos hogy nekünk is.

De mondom nálunk nem vizes a fal. De az lesz,nekünk is olyan, szokj hozzá stb stb..


Amég segítő szándékkal, tapasztalatot osztana meg azzal semmi problémám nem lenne. De kb már szavam sem lehet, amit én mondok az biztos hogy nem úgy van, vagy szóhoz sem hagy jutni. Csak ő és csak az ő felfogását erölteti mindenkire.

Ha ezt szóvá teszem, akkor megsértődik és hetekig nem beszélünk+ elmeséli az egész családnak hogy én milyen mocsok vagyok. És én vagyok a család fekete bárány...

Mit tudnék kezdeni az ilyennel?

Őszintén már az agyamra megy és kb kedvem sincs vele beszélni, inkább kerülöm a kommunikációt.


2023. máj. 24. 07:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%

20.

Nem nárcizmus ez, csak szimplán egy komlexusos, frusztrált hülye aki, hogy ne maradjon alul folyamatosan trompfol.

Anyósom detto.

Ez a típus elviselhetetlen.

2023. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%
21. Ponthogy nárcizmus az, amiről a kérdező ír. Összeugrasztja a családot, ha valami nem tetszik neki? Ez tipikus tünet sajnos :(
2023. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!