Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan kirakják a kicsit 4...

Komolyan kirakják a kicsit 4 után az oviból?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az ovodák,bölcsödék legtöbbje 18.00-ig van.

Erre édesanyám mondta, hogy én azt csak hiszem. Amikor Dunakeszin laktunk 16.00-kor már elmentek az ott dolgozók és a takarítónő vigyázott ránk az udvaron. Hiába volt 18.00-ig a munkaidejük, ők fogták magukat és leléptek. Mondta anyu, hogy rohant értem minden nap oviba. Jah és ez volt költözés után Pesten is.

Én kis picurom szeptemberben lesz bölcsis. Kérlek nyugtasatok meg, hogy ez máshol nem így van.

(Esetleg Székesfehérváron melyik bölcsi vált be nektek?!)


2010. okt. 10. 18:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan szegedi vagyok, és itt is jártam oviba, de nálam is így volt. 1x elfelejtettek értem jönni, mert azt hitte anya is meg nevelőapám is hogy a másik jön értem. :D 6 órakor értek oda mikor szembesültek hogy sehol nem vagyok, és igen akkor már egy gyerek sem volt, óvónéni vigyázott rám még egyedül, de se más óvónénik, se egyéb dolgozók nem voltak, csak ketten beszélgettünk, meg persze a takarítók takarítottak. Bölcsi is ugyanilyen volt, anya mesélt erről jobban máskor, de ma már azért nem hiszem, hogy ne lenne lehetséges, hogy tovább vigyázzanak a kicsikre.
2010. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Fehérváron laktunk mi is. érdeklődj a Vízivárosi bölcsödében.ők nagyon kedvesek és segítőkészek :)
2010. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. okt. 10. 18:36
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha időben odaérsz, mert nem szeretik, ha késik az ember.
2010. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakják ki , felhívnak telefonon , hogy hol vagy ? Nálunk fél ötig van ovi , negyedkor már fel vannak öltöztetve a gyerekek , a dadus takarít és már nem szabad elővenni játékot , csak ülni a kisszéken . ( kicsit sarkítottam , de így van !)
2010. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 16:30-kor van vége az óvodának, de már 16:15-kor felöltöztetve az udvaron van a gyerekekkel az óvónő, hogy jöjjenek már értük. Ha nem érsz oda telefonálnak, és 2 eset után jelentik a gyámügynek. 28L
2010. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hatig van a munkaidejük eleve hanem 4-ig, de egyébként a gyerekek többségét elviszik a szülők fél öt-ötig, nyilván nem marad ott az összes óvónéni vigyázni pár gyerekre.

És egyébként nem tudom reggel mikor viszed, mert maximalizálva van, mennyi időt lehet egy ilyen intézménybe egy gyerek.

2010. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Még nem viszem, csak érdeklődök, hogy megy ez, mert anyu beilyesztett kicsit, az ő "élmnyeivel", mikor én voltam ovis :)
2010. okt. 10. 22:24
 9/28 Tubarózsa ***** válasza:
100%
nekem is volt h elfejtettek értem jönni 1x :D. am nálam is volt olyan h 6ig majdnem 7ig az oviba voltam és a takaritó néni vigyázott rám, de olyan is volt reggel már 4-5re bevitt anyu(munkája miatt vitt ilyen korán és más nemtudott volna elvinni) nah akkor is a takaritó néni vigyázott rám./igaz én aludtam általában/
2010. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát most elmesélem kicsi történetemet,ketten vagyunk testvérek én 20 ő 4éves.Szüleink dolgoznak 12-8ig.sajnos mind a ketten ugyan akkor.

Én egyetemre járok és midnen reggel beviszem az öcsémet oviba,aztán érte megyek amikor végzek.ált du végzek de jobb napokon elviszem korábban is akár.Egyszer pechemre eltörtem a kezemet(nyilt töréssel)bevittek a kórházba,öszintén annyira fájt,hogy semmivel és senkivel nem törődtem mikor kiengedtek persze eszembe jutott hogy rohannom kell mert úristen anyuéknak sem szóltam és amőgysem tudnának elmenni az ovi nálunk is 16:30kor zár és 16:15kor mindenki ki van készitve.

Az öcsémet egyedül találtam meg lézengve a folyosón,a portásra hagyták rá aki elment kaját melegiteni és ott hagyta:S.Olyan dühös voltam,hogy kivettem onnan a francba,mivel megfázott mert nem öltöztette fel(egy polóban járkált novemberben).Öszintén,nem tudtuk máshol elhelyzni most 5 éves és bejár velem egyetemreXD.Tényleg nincs más megoldás.Nem tudjuk sehol hagyni,nekem tanulni kell.Ül előadásokon és rajzol.Amúgy jól nevelt és imádja vannak tantárgyak amiket ő is tanulgatja..furcsa kicsit,de nem autista.Tud olvasni irni számolni.Szóval ő most velem tanul,egyetemen szinez rajzol,ragaszt vagy csak figyel,csak olyan órákra megyek amik számomra kihagyhatatlanok.Mást tényleg nem tudunk tenni.Várjuk a Januárt akkora beirattuk egy felkészitőre a sulihoz,az jó lesz remélem.Aztán végre suliba megy.

2010. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!