Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezheti úgy egy szülő,...

Miért érezheti úgy egy szülő, hogy ő még nem élt eleget?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok,hogy sokakra rájön a hoppáré 30 környékén (40 évesen is) ,hogy én még bulizni akarok stb. Ott hagyja a gyerekeit és a párját és szegények nézneki,hogy mi van vele.

Ez szerintetek miért van? Sokan azt mondják,hogy azért,mert fiatal korában nem élte ki magát, ezért bennem van egy kis félelem , én nem járok/jártam bulizni,mert nem érdekel,nem tarom szórakozásnak,hogy részegen fentrengenek,meg keresik az egy éjszakás kalandokat. Szívesebben megyek színházba vagy moziba és megyek barátnőmékhez filmet nézni, sütögetni iylenek, párkapcsolatom még nem volt,de félek,hogy mivel én nem éltem ki magam úgy ahogy mások, még a végén így járok,pedig normálisan akarom,majd felnevelni a gyerekeimet a párommal,aki előtt nem akarok vagy 40 pasit.

Remélem enm reagálom túl a dolgot, félreértés ne essék,nem azon gondolkozom,hogy jövöhéttől ráállok az egyéjszakásokra csak érdekelne , esetleg más tud-e írni okokat ,hogy miért hibbanak meg az emberek (az okos más kárán tanul). Én úgy érzem élvezem az életet, csak a magam módján.


remélem érthető voltam, elnézést a nagyon hosszú szövegért.

Köszönöm a válaszokat.

19 Lány


2010. okt. 10. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindenki vágyik bulizós fiatalkorra, de a kérdésed... hát. Ha ez felmerült benned, akkor lehet kicsit úgy érzed most is mintha kimaradnál valamiből. Ebben az esetben lehet meg kéne próbálkoznod a bulizással. Ha kipróbálod, de úgy igazán (nem martini lefetyelés) és mégsem tetszik, akkor legalább később nem fogsz rágódni rajta, hogy 'mi lett volna ha'. Szerintem ez a legfontosabb.

Persze ha érzékeny lány vagy, akkor az egy éjszakás kalandokkal nem biztos hogy kísérletezned kéne, mert így komoly lelki sebeket is szerezhetsz.

Na és persze ha egyszer gyereked lesz, akkor legalább tudni fogod mitől féltsd, és nem csak a levegőbe fogsz beszélni neki olyan dolgokról amit meg sem tapasztaltál.

2010. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!