Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Ez...

Mit csináljak anyámmal? Ez már elviselhetetlen.

Figyelt kérdés

Fyolyamatosan kötöszködik, olyan helyzetekbe hoz,h véletlenül se legyünk jóban,mindig mindenben a rosszat látja...panaszkodik egyfolytában,h neki milyen rossz és,h ő a házicseléd,stb,közben én segítek itthon amennyit tudok,meg próbálok vele beszélgetni,de őt az érdekes sosem érdekli amiről beszélnék vele,m minden hülyeség,minden hülye ötlet ami tőlem ered,neki sosem elég az amennyit segítek..nem aztmondom,h köszönje meg,hanem,az zavar,h segítségem ellenére aztmondja h sosem csinálok semmit...vagy hazajön és "csak ennyit csináltál" ?folyton kreálja a problémákat..ha tisztaség van akkoris talál feladatot és ez már túlzás mindent koszosnak és kupisnak lát,életével sem elégedett...most az a heppje,h a szobámból mindent dobáljak ki m őt zavarja a kupi(amni mellesleg nem kupi,hanem a kis emlékeim,amik az évek során összegyűltek és nem válnék meg tőlük..alapból nemis értem,h 21éves gyereknek miért bas*tatják a szobáját,mint vmi 5évesnek...)

akkor...eltörött a kezem egyik este és akkor egyből nem ám az,h szegény gyerek,hanem,h most nem fogok tudni mosogatni..pf..meg,h nem kellett volna elmennem este stb..minhtha amúgy nem történhetne velem ien bmikor...

ekkora problémája van,énmeg kb a se*gemet alig tudom kitörölni,hajmosás is felejtős,főleg őt sem tudom most megkérni mert nem szól hozzám,mint vmi ovodás..tiszta vicc.

vélemény?


2010. okt. 10. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Először is mi jogon mondja azt "ÖN",h én megkeseríteném a szüleim életét?

Maga beszél stílusról,mikor egy vadidegen embert letahóz?

Ráadásul maga egy felnőtt ember tudtommal és még is vannak ott is problémák a stílussal.

Szerintem én nem tettem mérhetetlenül nagy dolgokat ellenük,mint leírtam.. elismerem,h hibáztam sokmindenben,nem vagyok tökéletes,de nem tudom mivel érdemeltem ki,azt,h így viselkedjen anyukám velem.

Kiírtam ezt az egészet,de már megbántam,mert hülyeség volt..nem lehet egyszerűen mindkét oldalról hitelesen megfogalmazni a dolgot,úgy,h tényleg ne közelítsen egyik fél igazához se jobban.

Rendben,elfogadom a véleményét,hiszen ez az oldal azért van,h kinyílvánítsa mindenki szabadon,de ezzel nem kéne másokat megbántani,hanem átgondolni,h ha nem tud normális véleményt írni,akkor tartsa meg magának.

2010. okt. 10. 18:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én veled értek egyet. Az előző hozzászóló tipikus maradi eset! Aki ilyenekt mond,azt öregkorára bedugnám egy otthonba... Aki állandóan basztatja a gyerekét, az csak megszült. Amíg meg tanulsz, kapja utánad a lóvét, tehát adsz neki vmennyit haza. Szokták mondani: valaki a gyerekeinek spóról, valaki a gyerekein spórol. Tényleg jobb lesz ha hamarosan talpra állsz, így majd hiányozni fog neki, kivel veszekedhet,és ebbe beleőrül. Talán majd másképp látja az egészet és jobb lesz a viszonyotok.


A többiektől meg nem kérek hozzáfűznivalót, nem nekik írtam.

2010. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már te osszad itt, hogy ki fűz valamit hozzá a hülye szövegedhez?Ha nem tetszik, miért nem írtál neki privátba!

Neked is lenne egy hely már most simán valamelyik diliházban.

2010. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!