Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le az anyámat?

Hogy állítsam le az anyámat?

Figyelt kérdés

Nincs melóhelye, csak velem van elfoglalva.Ha 19.00 óránál picit tovább maradok a haverokkal rámcsörög, azt lesi hogy mikor tanulok.Ha nem azt csinálom amit ő mond szószerint rámtámad és karmol. :/

Ez szerintem túl van a gyerek-szülő konfliktuson.Nincs más dolga, csak az hogy engem csesztessen. Hogy állítsam le?


14/F


2010. okt. 10. 13:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy vélemény volt.
2010. okt. 10. 19:02
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Adják itt a tanácsot a hozzád hasonló tizenpár éves kölkök...

Talán ha szótfogadnál neki,hidd el,Ő nem akar neked rosszat!Több tiszteletet az édesanyádnak!!!

2010. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Azt hiszem neked nem egy kis karmolásra van szükséged, hanem egy tisztességes verésre. Aztán majd 10-év mulva hálás leszel, hogy nem lett belőled egy drogos csavargó semmirekellő ember.Hidd el tudom miről beszélek.
2010. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10-10 13:12 Gondolom te egy igazi álom gyerek vagy a szüleidnek.Gondolom minden tiszteleted az övék.Gusztustalan és undorító a megnyilvánulásod.A saját anyukádon is vernél egyet ha nem jól viselkedne?Végül is ezt érdemli az aki felnevelt.Biztos büszke is rád!
2010. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező tényleg csak annyi a titka hogy viselkedned kellene!!!

Bár én sem vagyok idős (25),de 14 évesen nem csinálhatod azt amit akarsz ezt lásd be!

Egyenlőre te még gyerek vagy és az van amit anyád mondd,ezt lásd be.Nem akar rosszat!Kicsit meg kellene becsülnöd,mert majd ha idősebb leszel és ő nem lesz,akkor fogod majd megtudni igazán hogy milyen jó volt amikor veled volt még akkor is ha néha kaptál!!

2010. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!