Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le az anyámat?

Hogy állítsam le az anyámat?

Figyelt kérdés

Nincs melóhelye, csak velem van elfoglalva.Ha 19.00 óránál picit tovább maradok a haverokkal rámcsörög, azt lesi hogy mikor tanulok.Ha nem azt csinálom amit ő mond szószerint rámtámad és karmol. :/

Ez szerintem túl van a gyerek-szülő konfliktuson.Nincs más dolga, csak az hogy engem csesztessen. Hogy állítsam le?


14/F


2010. okt. 10. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Karmol???????????????? De azt meg hogy? Két kézzel karmolász?
2010. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

ha tudnád, az enyém mit csinál...

ez fokozóthat, ugy hivják: ideg-betegség:D deee, lehet hogy cask az aggodalom váltja ki belőle...

adj neki MAGNEB6ot

2010. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

A helyedben vernék neki 2őt és elküldeném dolgozni a f*szba.

18/F

2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jé, akkor nem csak az én anyám nem komplett!!! Az enyém öngyilkossággal fenyegetözik, miegymás, harcias és idegbeteg. El kell keserítselek, nem tudsz mit csinálni, csak megvárni a 18. szülinapodat, és meglepni magadat egy költözéssel! Tarts ki.

26/L

2010. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ugyan nincs édesanyám, de az édesapám szokott verni pl ha az igen helyett azt mondom, hogy "aha".

Mamám is néha nekem jön, ő akkor csak megtép,de én vissza is ütök!

17/l

2010. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Uhh, ezekszerint nem vagyok egyedül.Tegnap lefagyott az mp3-am,és egyből fenyegetőzött hogy semmimre sem tudok vigyázni, nem vesz semmit soha többet, stb...
2010. okt. 10. 13:18
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, nem vagyunk egyedül az biztos. az a baj, h mivel ök igy el vannak cseszve, ez nekünk rossz, mert lelkileg sérülünk, nem kicsit. Èn pl 26 éves vagyok, soha nem akarok gyereket, mert atttól félek h örökletes a butaság, és mi van ha rajtam is kijön késöbb? Nem akarom kitenni ilyennek a gyerekemet. Családot se akarok, mert a gyerekkorom olyan volt, hogy ha meghallom a "család" szót akkor nem hiszem el, hogy az lehet jó is, kellemes. Szóval el vagyok cseszve. Tudom, szánalmas vagyok de ez van.
2010. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

őőő...

MIÉR VAN AZ, HOGY A MOSTANI ANYÁK FÉRFIASAK, VEREKEDNEK A GYEREKEKKEL, APÁK MEG NEM CSINÁLNAK SEMMIT?

sőt, a mai 15-20évesek elbuzulnak...


13:13! énis erre készítem magam, ugyan csak 15éves vagyok...

2010. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
He-he, Magne B6-ot :) Jót röhögtem! Szerintem az nem használna, adj neki inkabb xanaxot, de kettöt, naponta 3szor. Te meg vedd be a "leszarom" tablettát, azt tudom javasolni.
2010. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Talán érj haza arra,amire kell,tanuljál- jómodort is-,mert akkor a leendő kölködet nem az anyja fogja egyedül nevelni kevés sikerrel.

Amikor én 14 voltam,az árva vagy elvált szülővel élő osztálytársaim segítettek otthon,dolgoztak....aztán felnőve azt hiték,hogyha a kölkükből elkényeztetett majmokat nevelnek,akkor jobb lesz.Hát mint a te példád is mutatja nagyon is nem.

2010. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!