Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le anyámat?

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok és elmentünk Lengyelországba kirándulni, de voltunk vagy 30-an és nem is tudtam, hogy ott lesz az a srác is akivel alakulgat valami. Szóval nagyon meglepődtem és örültem. Anyám már tudta, hogy ő vele akarok összejönni. S mikor a szállodában odajött köszönni, anyám is odajött, s láttam, hogy feszült lett a hangulat, majd a pasi elárulta, hogy anyám beszélt vele, hogy hagyjon engem, szóval szálljon le rólam. De én már totál beleestem ebbe a srácba, s állítlag ő is odavan értem.

Este átmentem hozzá beszélgetni, majd smároltunk, s ottragadtam, reggel majdnem lebuktunk...

Nem akarok tovább bújkálni. Mit csináljak, hogy anyám leszálljon rólunk?

Még annyit hozzáteszek, hogy még nem volt semmi komoly kapcsolatom, ezért mindig avval szivatnak a szüleim, rokonaim, hogy beszerezhetnék már valakit. De akkor ezt miért nem engedi?


2010. ápr. 18. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
mond meg anyudnak nem vagy már gyerek hogy ő döntse el kivel vagy ha szeretitek egymást anyád nem állhat közétek!
2010. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele h anyud esetleg miért nem akarja, biztos megvan rá az oka... ha át gondoltad és nincs rá oka anyudnak h leállítsa a háttérben akkor beszélj anyuddal mond meg neki h neked ő kell és ezzel a srác is így van, és különben is te jársz vele nem anyud, neked kell h megfeleljen nem neki, érvelj erős indokokkal mond el h mit szeretsz a fiúban...és sok sikert..:D
2010. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele ezekről. Az érzelmek nem egy birkacsorda, hogy oda terelik őket, ahova akarják :D Biztosan jót akar, de a szerelem terén csak akkor van veszítenivalód, ha nem teszed meg azt, amire vágysz. Óvhat, de ne tiltson, adhat tanácsot, de ne parancsoljon, mert ő egy anyuka, nem pedig a főnököd. Ha nem drogozik, lop, csal a srác, akkor áldását adhatja rátok nyugodt szívvel.
2010. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
"Anyuuuu mostmáááá ájjááá leeee, meee ölögem van belüled!"
2010. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...vannak ennél nagyobb bajok is.Mond meg őszintén,h "anyu szerelmes vagyok abba a fiúba,és nem akarom,h haragudj rám emiatt"Ugye milyen egyszerű?Őszinteség,őszinteség őszinteség.Beválik.Ha nem akkor kezdj el gondolkozni....
2010. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Köpj a szeme közé! :D
2010. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell leállítani, jöjjetek össze titokban, úgy izgibb
2010. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet azt akarja hogy bevegyétek! Egy édeshármas anyuval és le van tudva!
2010. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az édeshármasra szavazok :D max a fiút kell előte kicsit itatni vagy sötét szobába csinálni :))
2010. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
édeshármas+1
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!