Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy neki indultál...

Volt olyan hogy neki indultál a vakvilágba mert le kellett otthonról lépned..?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 12:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nem nagyon. Maximum átmentem mellettünk lakó nagyszüleimhez, de elmenni sosem mertem, mert mit kezdtem volna magammal.


Már egyetem alatt volt olyan, hogy annyira össze vesztem az alkoholista apámmal, hogy egy időre nagyszülőmhöz költöztem a város másik felére. De a nagymamám nem igazán szerette a társaságot, így mehettem haza.


Aztán később nekiálltam dolgozni, diák meló, albérlet, onnantól nem mentem haza többet.

2023. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Először kb 10 éves voltam, amikor neki indultam a nagyvilágnak, de nem jutottam sokáig, mert semmi konkrét tervem nem volt. 3-4 évvel később bevettem az összes tablettát, amit otthon találtam, de annyi történt, hogy kihánytam az összeset... Nem sok siker.


Utána a terv az volt, hogy elég pénzt keressek, hogy ki tudják fizetni egy albérletet. Ez 21 éves koromban történt meg. 7 évre rá elhagytam az országot is, vissza nem térek soha, az tuti.

2023. máj. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!