Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy neki indultál...

Volt olyan hogy neki indultál a vakvilágba mert le kellett otthonról lépned..?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt. A nyaram nagyrésze tavaly így nézett ki. Kb az egész nyarat sátorban töltöttem. Volt mikor 200kmre merészkedtem hazulról vadkempingezni. Szar itthon.
2023. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Metionin ***** válasza:
99%
Nem, teljesen tervezetten léptem le. Kiskoromtól tudtam, hogy majd meg akarom tenni és ez alapján csináltam mindent már nagyon korán. Anno az osztályfőnököm, aki ismerte a szüleimet, világosított fel, hogy ha tanulok, akkor le tudok majd lépni és úgy is lett.
2023. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Én párszor leléptem.

Nevelőapám nárcisztikus ember. Vert, ordibált gyerekkoromban. Kamasz/felnőttebb koromra a verés elmaradt, de a lelkiterror működött.

Volt párszor, hogy veszekedés alkalmával leleptem. Baratnőmhöz, mamámhoz, pár napokra.

Aztan 23 évesen tellt be a pohár, akkor az 1 hónapja tartó kapcsolatomba menekültem. Összeköltöztem vele 1 délután alatt.

(Ennek 7 éve, azóta a férjem :) )

2023. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3as lehet én is le lépek a páromhoz csak az a gond hogy úgy nem akarok odamenni hozzá hogy a családját nem is ismerem még.
2023. máj. 11. 14:24
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Én sem ismertem a csaladját. Utána ismertem meg.

Ő mondjuk egyedül lakott albérletben, annyiból volt más.

Azota meg vettünk egy saját házat.


3#

2023. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak ő a családjával él azért nem akarok egyik pillanatról a másikra oda cuccolni
2023. máj. 11. 14:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát terv nélkül ma az első hotelig vagy az utcára lehetne menni kb.
2023. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom
2023. máj. 11. 14:36
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Inkább mennék valami gyári munka+ingyen szállásra, minthogy valakihez odaköltözzek. Csöbörből vödörbe kerülhetsz nagyon könnyen. Így meg, hogy azt sem tudod kik ők, ez még kellemetlenebb.
2023. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9es a másik terv az hogy olyan helyre megyek dolgozni ami ad szállást de ha már elsőnap elküldenek vagy pár napra akkor nincs hová mennem és a lakhelyem messze van.szoval ha véletlenül kicsapnak a munkahelyről akkor nem tudok egyből haza utazni meg nem is akarok
2023. máj. 11. 14:46
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!