Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy neki indultál...

Volt olyan hogy neki indultál a vakvilágba mert le kellett otthonról lépned..?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Munkahelyről véletlenül nem csapnak ki,de ha mégis, akkor arra jó egy olyan opció, hogy pl meghúzd magad a párod szüleinél vagy kivegyél egy szobát pár napra.
2023. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Igy van, csak ugy nem csapnak ki. Sajat vallalkozast kell inditani es nem kell felni akkor.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
2023. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%
Édes Istenem, hogy erre a sok pöttyre időt áldoztál...
2023. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Fejezd mar ezt be, ezredik kerdesed. Ugy kell lelepni otthonrol, hogy szepen dolgozol, gyujtogetsz, aztan kiveszel egy szobat.

Nem az aktualis faszi csaladjahoz!! koltozunk meg nem tom mi a terved, de ez netto pofatlansag.


Szerintem te meg 18 se multal el, annyira butacska vagy, szoval a terved alapbol megbukik, mer anyadek rendorokkel vitethetnek haza, ha nem vagy nagykoru.

2023. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Koszonom a lepontozast. Ebbol latszik, hogy magyarorszagon mindenki irigy. A gazdagot le kell pontozni, persze. Ha abbahagynam az uditot akkor meg nem lenne mit inni
2023. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt, huszonpár éves voltam és egy pár hétig hajléktalankodtam, néha bekunyeráltam magam egy-egy éjszakára ismerősökhöz, hogy legalább zuhanyozni tudjak. Aztán inkább hazamentem, kerestem egy jobb munkát és elmentem albérletbe.
2023. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, én azt gondolom, terv nélkül egy tappodtat se indulj neki.

Értem hogy szar, de te még nem tudod hogy ennél is van szarabb.

Tervezd meg, nézz szét munka, szállás, társbérlet tekintetben, aztán lépj. Számolgass hol mennyiből hogy jössz ki. Munkásszállók sem hotelek úgyhogy arra ne alapozz. Lehet 6an lennétek egy szobában és 5 szobához fürdő a folyosó végén. Vendéget, senkit nem fogadhatsz. Nem, még az ajtóig sem. Szar ügy.

Ha van párod, terveljétek ki együtt, azért úgy könnyebb.

2023. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
vallalkozast kell inditani es lesz penzed, nem kellesz elmenekulni, ha igen akkor lesz mibol.
2023. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17es amúgy sem lennék örökké munkás szállón átmenetileg ki lehet bírni.szoval a munkás szálló a legkisebb problémám.
2023. máj. 11. 16:25
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, külföldre. Férjhez mentem 4000 km-re Mo-tól.
2023. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!