Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Kényes szitu, lent magyarázat

Figyelt kérdés

Öcsém 2 éve jár egy csajjal. Kb egy hónapja szakítottak, mert kiderült, hogy a csaj erotikus masszázst csinál, öcsém nem egy észlény, én meg hiába célozgattam rá, hogy tuti nem svéd masszőr egy nap alatti betanítással, de nem hallgatott rám.

3 nap alatt kibékült vele, mondván, hogy szereti. A csaj mániásan féltékeny volt mindig is, állítása szerint, csak "kiverte" a férfiaknak, és megígérte, hogy otthagyja, de úgy, hogy szakítás után még 2 napot lehúzott ott. Most nincs munkája, állandóan hazudozik, és bár lassan mintha itt élne, aminek nagyon nem örülünk, azzal az ürüggyel jár be 05:40es busszal, hogy az öccsét ki és be kell engednie a házba a suliba és suliból, mert hogy amúgy a nagypapával élnek, és ő a 14 éves gyereknek nem hajlandó kulcsot adni. Öcsém sem mehet hozzájuk a papa miatt.

Minket idegesít a csaj, én jómagam undorodok is tőle, erre öcsém csak szórja a pénzt, esze ágában sincs elköltözni, és minden este és hétvégén itt vannak, mintha itt élnének. Anyukám meg nem mer semmit sem tenni. Én nem tudom, hogy mi lenne a jó. Szerintem kamu az otthoni helyzet, és visszament, de az öcsém nem akarja elhinni, hogy mindig hazudik. Fogalmam sincs mi lehetne a megoldás... Ötletek?


2010. okt. 10. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy buktasd le a csajt, amikor a bátyád is ott van... Gondolom be kell jelentkezni erre a masszázsra. Először próbáldd ki egy fiú ismerősöddel, hívja fel... blabla időpont satöbbi, aztán ha tényleg ott van, akkor Öcséddel is hívjátok fel.

Ha meg nagyon szerelmes, akkor sajnos nem tudsz Vele mit csinálni. a saját kárán fog rájönni, előőbb vagy utóbb... És sajnos elég valószínű, hogy utóbb!

A csajt ne utáljátok nyilvánosan, mert be tud kavarni és "el tudja venni" tőletek a tesódat. :S

Hajrá, mindenesetre!

2010. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak.Szerintem is ezt kéne tenned:)
2010. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos új számmal dolgozik, ha vissza is ment. Most anyukám biztatom, h hívja fel az anyját vmi ürüggyel, és kérdezze rá, hogy hogy megy az álláskeresés. Mert ugye hivatalosan nem dolgozik. Az anyja anno azt hitte, h komolyan sima masszőr, öcsém sem köpte be, mert kidobták volna.


Mi igazából szeretnénk, ha végre elköltözne az öcsénk, és nem rajtunk élősködnének. Ad be havi 20e-t, de az amolyan jótékony dolog anyutól, nem fedezi az ő kiadásait sem, nemhogy a csajét. És akkor még nem is hajlandóak segíteni, anyám mos, főz és takarít utánuk, meg sokszor még a csaj a ruháit is beadja mosodába.


Mivel tudnám anyukámat felbátorítani, hogy kiálljon magáért? nem is mer felszólalni, meg fél, hogy elveszti a fiát, de ez így nem állapot. kevés pénzből jövünk ki, és azzal, hogy ad be, egyre inkább elszáll, mintha ő tartana el minket, olyan elvárásokkal, hogy az már sok...

2010. okt. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!