Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan közeli felmenőd,...

Van olyan közeli felmenőd, aki magas kort élt meg, ennek ellenére azt mondanád, hogy még élhetett volna, mert váratlanul ment el?

Figyelt kérdés
Pl. magas kora ellenére nem betegeskedett. Bár nincsenek túl sokan, de mégis vannak ilyen emberek, akik akár 90en is túl megfelelő szellemi és még talán fizikai állapotban is vannak, majd hirtelen, egyik pillanatban meg már azt veszed észre, hogy nincsenek, úgy mondják egyszer csak elalszanak. Nekem nem volt ilyen nagyon hosszú életű rokon.
2023. ápr. 16. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
3 nagyszülőt ismertem, abból 2 is 90+-os volt, az utolsó hónapoktól eltekintve a korukhoz képest kifejezetten jó állapotban voltak.
2023. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, apai nagymamám volt ilyen. Bőven 90 felett volt, nem emlékszem, hogy valaha is beteg lett volna.

N

2023. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyu nagybátyja 82 évesen halt meg,a felesége után nem egész egy évvel. Nem bírta a magányt,60 évig voltak házasok.. nem volt semmi különösebb baja szegénynek,de mondogatta sokszor hogy ő így nem tud élni ,egyedül a felesége nélkül. Elaludt..
2023. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám 84 évesen halt meg, elötte egészséges volt, néha volt fejfájása vagy esetleg nátha, más baja nem. Hirtelen elcsíszott a jégen, beütötte a fejét, agyvérzése lett és egy héten belül meghalt.
2023. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám még él, 89 éves, eddig nincs baja, gyógyszereket sem kell szednie, meg az orvosa szerint sincs semmi baja. Remélem, még elél egy ideig.
2023. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dédnagymamám 99 évesen hunyt el.

Vasárnap voltam nála (minden hétvégén mentem), bemutattam a barátomat neki. Ő kávét főzött nekünk, viccelődtünk stb

Majd másnap mikor jöttem haza a suliból (19 éves voltam) megláttam a buszunkat előző temetkezésis kocsit. Olyan rossz érzésem lett h rohantam dédihez (nagymamámmal lakott)

Sajnos érte jött 😔😭


Dédpapám 95 éves volt mikor elhunyt. Szintén előző nap semmi előjele nem volt a dolognak. Nyáriszünete volt. Anyum elvitt Dédihez (ő vigyázott rám ilyenkor) Reggel még megreggeliztünk, beszélgettünk, majd mondta h lepihen. Miután bement hozzá h megnézze, kijött és mondta h szóljak mamának h jöjjön már be a papi hívja.

Mikor mamával bementem, a papi már félrebeszélt. megkérte mamát h etesse meg a lovakat mert ő nem bír. (már vagy 50 éve nem voltak lovai) Aztán engem elküldött dédi boltba. Mire visszaértem már anyum is ott volt. Nem tudom h el is ment addigra a papi, mert értem jött bátyjám h menjünk el fagyizni, onnan meg haza mentünk😔

De kristály tisztán emlékszem rá pedig olyan 8 éves lehettem

2023. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
86 éves nagymamám reggel bement a faluról busszal a városba, bevásárolt, hazament, megsütött 3 tepsi rétest, majd lefeküdt aludni és nem ébredt fel többet...
2023. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dédimamám 94 éves volt, amikor elütötte egy autó és meghalt. Egy zsákfaluban, ahol napi 1 autó járt arra. Sosem volt semmi baja.
2023. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80+ szerintem mindenképp szép kornak számít, bár akit szeretünk ott akár 120 éves is lehetne akkor is " korai " lenne.
2023. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nagymamám:) már tudtam, hogy hamarosan elköltözik, de váratlanul ért és még mindig várom, telefonáljon. Pedig évek teltek el már a halála óta.
2023. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!