Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez mennyire zavarna?

Titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

A férjem olyan mint egy gyerek. Nem vesz komolyan szinte semmit, sokszor nem veszi komolyan amit mondok, folyton piszkál ha meg mondom neki, hogy hagyja abba akkor csak nevet és ez már egy idő után idegesítő tud lenni. Sok játszótérnél meg kell állni, van egy közepes méretű macija és mindig azzal alszik, szinte csak Micimackós, Scooby Doos, Tom & Jerrys pólói vannak, van pár játéka is. Neki mindegy, hogy késik valahonnan vagy nem, hogy milyen ruhába van (ha nem szólnék rá nem menne olyan ruhába ami alkalomhoz illő). Gyerekkora is volt.

Néha már zavar de nem tudok vele komolyan beszélni. Mi erről a véleményetek? Már 28 éves.

26/N


2010. okt. 8. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az elvarazsolt menyasszony!

Eddig nem vetted eszre ezeket a tulajdonsagait? Egy embert vagy elfogadunk a tarsunknak a tulajdonsagaival egyutt vagy nem, de arra ne szamitsunk, hogy amikor majd a neje leszek, akkor majd En megvaltoztatom!

Megprobalhatod egy kicsit visszafogni, de nem fogja elhagyni ezt a tulajdonsagat, mivel Neki ez a termeszetes.

2010. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az a gáz hogy a játszótereknél meg kell állni:S

amúgy aranyos,bár elhiszem hogy idegesít,mert férjet akartál, nemgyereket:)

2010. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de csak azt tudom mondani, hogy:

"Késő bánat..."

Előbb kellett volna gondolkozni.

Ha szereted fogadd el olyannak amilyen.

2010. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.Vagy egy elmebeteggel élsz együtt.A Micimackós póló a leggázabb.És 3-an alszotok együtt,te,ő,meg a macika?És a játszóteresdi hogyan működik?Mentek/megy kocsival pl. munkába és meglát egy játszóteret,megáll,odarohan és elkezd csúszdázni?A játékaival mit csinál?Batman-babát röpcsiztet a levegőben?CUMIJA nincs még?

Kamu.De azért jót röhögtem:)

2010. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez iszonyat nagy kamu, a kérdés írója meg hülyére röhögi magát, hogy a birkák mennyire harapják :) :D:D

Most képzeljétek el, ahogy a játszótéren beszorul abba a csőbe amelyet a gyök 28 éves kisgyerekek használnak :D

És ezt tényleg megeszi az emberek nagy része :D Hihetletlen :D Még azt vártam volna a story végéről, hogy micimackóba vágott ollóval egy lyukat és azt... nem az asszonyt :D úgy lett volna kerek egész !

2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

21:38

Hát képzeld el, az én párom hasonló. Volt is róla valahol egy kérdésem. Az enyém ha bemegy akkor hintázni szokott...mondjuk még nincs micimackós pólója. De ő is macival alszik

2010. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, és 23, én meg a Fülessel alszom. Ez van. Egyébként tök jó mesék mennek a Cartoon Network-ön, én erősen kétlem, hogy a kicsik többsége megérti.

Egyébként nekem pl. Hello Kitty-s termoszom van, és Toy Story-s zoknim. Nem tudom, hogy a kérdés kamu-e, de nem hihetetlen.

2010. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én egy 24 éves lány vagyok, általában plüss teknősbékával vagy egy nagyobb plüss macival alszom, és én is mindig elmegyek a közeli játszóterekre hintázni.

Amúgy pénzügyi elemző vagyok, és komoly gondolkodású, szóval ezért nem kell elítélni egy embert.

2010. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

erre mondják, hogy késő bánat. A férjhez menetel előtt kell(ene) kitapasztalni, hogy összeillik-e egy pár vagy nem.

Nálatok ez az idő vagy rövid volt, vagy lesz*rtad a bolondságait. Most meg nem tudod elviselni. Te döntésed.

Engem féfi létemre zavarna, ha a feleségem gyerekes lenne hasonlóan. Nem viselném el, mert nem lehetne vele rendesen beszélni stb.

2010. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
úristen... az, tök jó,ha EGY BIZONYOS SZINTIG, megőrzi valaki a gyermeki lényét....na de azért ez már túlzás.....
2010. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!