Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez mennyire zavarna?

Titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

A férjem olyan mint egy gyerek. Nem vesz komolyan szinte semmit, sokszor nem veszi komolyan amit mondok, folyton piszkál ha meg mondom neki, hogy hagyja abba akkor csak nevet és ez már egy idő után idegesítő tud lenni. Sok játszótérnél meg kell állni, van egy közepes méretű macija és mindig azzal alszik, szinte csak Micimackós, Scooby Doos, Tom & Jerrys pólói vannak, van pár játéka is. Neki mindegy, hogy késik valahonnan vagy nem, hogy milyen ruhába van (ha nem szólnék rá nem menne olyan ruhába ami alkalomhoz illő). Gyerekkora is volt.

Néha már zavar de nem tudok vele komolyan beszélni. Mi erről a véleményetek? Már 28 éves.

26/N


2010. okt. 8. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ez cuki de engem is zavarna
2010. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ez most kamu kérdés?

Mert ha nem akkor tényleg sajnállak!

Akkor amikor beleszerettél nem volt még ilyen?

Nem akarlak bántani, de lehet hogy komoly problémája van, mert nem látok ilyen embereket szaladgálni az utcán, ez elég egyedi...

2010. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Neked nem férjed van,hanem egy nagy gyereked!Gratulálok!
2010. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy az esküvő előtt ez nem jutott eszedbe...
2010. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ez igaz kérdés.

Amikor megismerkedtünk akkor nem volt ennyire ilyen. Amúgy nincs vele semmi baj csak nem komolyodik pedig néha jó lenne. Persze ha valami nagyon nagyon komoly dologról van szó akkor tud normális is lenni.

2010. okt. 8. 20:11
 6/22 anonim ***** válasza:
mikor hozzámentél nem ilyen volt?
2010. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor nem kell vele lenni. Engem zavarna, én a komoly embereket szeretem, de én nem is járok olyannal aki nem felel meg az ízlésemnek.
2010. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Bocipók ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Ha igen, nem értem, hogy mehettél hozzá (főleg, ha idegesít). Azt nem hiszem, hogy az esküvőig leplezte volna az igazi énjét.

2010. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

De cuki :D

Nekem az exem nagyon komoly volt. Nem is nagyon láttam nevetni, ha ő azt mondta h 7kor fel kell kelni akkor nem is lehetett tovább még feküdni sem. Szerencsére nem tartott sokáig. Én örülnék ha ilyen férjem lenne. Mondjuk lehet h egy időután zavarna engem is...de mint írtad nem visszamaradott. Próbálj meg vele határozottan beszélni

2010. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
És ez téged most kezdett el zavarni?Mikor a suli előtt találkoztatok csak azért mondta hogy 28,nehogy rájöjj hogy éppen onnan jött ki.Mikor elalszik nézd meg a személyi igazolványát mikor született,de előtte tegyél egy rongyot a szádba nehogy felsikolts a meglepettségtől, aztán vond le a konzekvenciát: pedofil vagy.
2010. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!