Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj "hagynom" hogy a...

Muszáj "hagynom" hogy a gyerekem lássa a részeges locsolkodós hagyományt?

Figyelt kérdés

Utálom hogy a párom családjában ez a s€ggrészegség zajlik minden áldott húsvetkor. Most a párom elvinné az 1 évest is locsolkodni, hátha kap egy két húsvéti ajándékot. Én ezt nem szeretném megengedni.

Tavaly husvétkor az egyik testvere összehányta magát, a másik pedig részegen elterült az udvaron. Nem tudom most hogy tervezik, de én ezt nem szeretném. Szerintem borzasztó ez az egész.

Most úgy vagyok vele hogy nem fogom elengedni a gyereket, menjen el ő egyedül locsolkodni, vagy a testvéreivel vagy akivel akar. De a gyereket hagyja ki ebből a rossz példából. Egyébként ő vezetett.

A család másik része elég szabados, ott nem probléma a s€ggrészegség..



2023. ápr. 7. 16:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

"a részeges locsolkodós hagyományt"


Mondjuk alapesetben nem "részeges hagyomány", csak a leírtak alapján a párod és családja ocsmány alkesz.

2023. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk olyan sofőr autójába aki iszik akkor sohasem engedném a gyerekemet.
2023. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem iszik!!! Hanem vezet....
2023. ápr. 7. 17:58
 14/28 A kérdező kommentje:
Ő tavaly csak fuvarozta a kedves testvéreit. De idén nem velük akar menni
2023. ápr. 7. 17:59
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
1: Mert a férfiak mennek locsolkodni... kedden mennek a nők...:)
2023. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

Érdekelne, hogy azok a nők, akik helyett saját magukat locsolják meg, mit szólnak az ő családjában ehhez a procedúrához...?

Szerintem részeg emberek nem tudnak egy 1 évesre vigyázni, gondolom, még pelenkázni és etetni is kell.

2023. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű, hogy egy 1 éves gyereket nem engedek részeg emberek közé. Nem hogy nem muszáj, kötelességed figyelni és vigyázni rá. Mi lenne a húsvéti ajándéka, amit ilyen piciként fel is tud fogni? Hogy szemtanúja legyen felnőtt emberek gusztustalan viselkedésének? Kizárt, hogy én ennek kitenném őt.
2023. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

14.

"Ő tavaly csak fuvarozta a kedves testvéreit. De idén nem velük akar menni"

Akkor meg hol a gond, hol látna a gyerek részegeket, ha ketten mennének és a férjed nem iszik?!

2023. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszáj.
2023. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném.
2023. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!