Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha a feleség...

Milyen érzés, ha a feleség tartja el a férjet?

Figyelt kérdés
Nem azokra az esetekre gondolok, amikor a férj a válség miatt vesztette el az állását, és nem talál újat, pedig keresi, és bármit elvállalná, hogy eltartsa a családját. Kiváncsi vagyok, hogy egy nő miért marad olyan férfival, aki januárban otthagyta a munkáját, azóta más munkát nem is keres, hanem valami vállalkozásba fogott, és 9 hónap alatt jó ha 50 ezret hozott haza. És ez nem is az első esett, hanem konkrétan 5 év alatt talán ha 1,5 évet dolgozott, és mindig ő mondott fel, legalább is azt állítja. Gyerek nincs, feleség szüleinek házában élnek. Vagy csak én vagyok túl anyagias, és nem értem, hogy lehet szeretni egy férfit, aki megsem próbálja gondoskodni a családja anyagi biztonságáról? Fel lehet nézni ilyen férfira? Mit tud ő nyújtani, ami elfeledteti ezt a tényt?Félreértés ne essék, azt sem támogatom, hogy csak a férj dolgozzon, a nő is képes legyen fenntartani magát, és támogatni a férjét átmenetileg, ha úgy alakul, de ne éveken át, ha a férj egyébként teljesen egészséges felnőtt ember. Köszönöm a válaszokat
2010. okt. 7. 21:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnálom, hogy olyan nem válaszolt, aki abban a helyzetben van, de gondolom nem egyszerű ilyenről beszélni, vagy talán azok nem is látják, akik benne vannak.
2010. okt. 12. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!