Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha a feleség...

Milyen érzés, ha a feleség tartja el a férjet?

Figyelt kérdés
Nem azokra az esetekre gondolok, amikor a férj a válség miatt vesztette el az állását, és nem talál újat, pedig keresi, és bármit elvállalná, hogy eltartsa a családját. Kiváncsi vagyok, hogy egy nő miért marad olyan férfival, aki januárban otthagyta a munkáját, azóta más munkát nem is keres, hanem valami vállalkozásba fogott, és 9 hónap alatt jó ha 50 ezret hozott haza. És ez nem is az első esett, hanem konkrétan 5 év alatt talán ha 1,5 évet dolgozott, és mindig ő mondott fel, legalább is azt állítja. Gyerek nincs, feleség szüleinek házában élnek. Vagy csak én vagyok túl anyagias, és nem értem, hogy lehet szeretni egy férfit, aki megsem próbálja gondoskodni a családja anyagi biztonságáról? Fel lehet nézni ilyen férfira? Mit tud ő nyújtani, ami elfeledteti ezt a tényt?Félreértés ne essék, azt sem támogatom, hogy csak a férj dolgozzon, a nő is képes legyen fenntartani magát, és támogatni a férjét átmenetileg, ha úgy alakul, de ne éveken át, ha a férj egyébként teljesen egészséges felnőtt ember. Köszönöm a válaszokat
2010. okt. 7. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen ember a lábát nem tehetné a házba,az tuti. Tartsa el magát, én senkit nem fogok. Nekem ez a véleményem és én nem tudnék rá felnézni. Bocsi, ha kicsit nyers voltam, ez az őszinte véleményem.
2010. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert megteheti,ezek ilyen élősködő kényelmes férfiak,olyan nőt keresnek akiken az első pillantban látják hogy szolgalelkü türő gépek...
2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem férfi,aki nem bir teremteni..,úgymond.Elég szégyen sztem ha valaki kitartott!
2010. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha dúsgazdag, magányos, idősödő özvegyasszony lennék, tutira lenne egy fiatal, csinos, kitartott szeretőm:) De így, jelen helyzetben (csóró diáklányként) nem hinném, hogy szükségem lenne egy ilyen férfire. Inkább dolgozzon ő, én meg megcsinálom a házimunkát. Igazi kis takaros feleség típus vagyok:)
2010. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyet. És nem értem.

A férfi amúgy nagyon jó ember, ez talán az egyetlen, egyben óriási hibája, hogy nem nagyon dolgozik. A kapcsolatuk egyre nehézkesebb, a nő dolgozik keményen, a férfi meg csak amit éppen kedve van, ha van. Persze a külvilág ezt csak sejti, talán néhányan tudják csak. A férfi elég rosszul érzi magát emiatt, mégsem tesz semmit ellene, mert belekényelmesedett a helyzetbe, amit mindenféle kifogásokkal magyaráz. A konfliktusok meg csak jönnek szépen, hisz a nő nem nagyon tud férfiként tekinteni a párjára, ő dolgozik meg a mindennapokért, biztosítja az anyagi hátteret. Ebből aztán, lehet akármekkora szerelem, csak a baj van, és valójában a férfi is szenved tőle. A nő nem nő, a férfi nem férfi már.

2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Hogy milyen érzés? Szerintem iszonyatosan megalázó nem csak a nőre,hanem a férfire nézve is... Az én elveim szerint a férfi dolga az,hogy eltartsa a családot, a nő dolga, hogy összetartsa a családot. Persze ez nem zárja ki azt,hogy a nő ne dolgozzon,de nehogy már ő legyen a főkereső,az melett,hogy háztartást vezet és ha van,akkor gyereket nevel...
2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22:12 jó reklám volt :-)
2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha a férj a házitündér, miért ne?
2010. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

"Ha a férj a házitündér, miért ne?"


Itt a szerepek erőssen felcserélődtek már...

2010. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Miért? Ha a csajt tartja el a férfi, azon senki nem akad ki, ha fordítva, akkor meg juhujjujjujj meg fújpiha?

Ha már ekkora felvilágosult feminista egyenlősdi van, és a pár mindkét tagjának ez megfelel, akkor szerintem nem kell megbotránkozni.

2010. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!