Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sehol nem érzem jól magam,...

Ha sehol nem érzem jól magam, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek, sehol nem érzem jól magam. Bárkivel vagyok, akkor sem. Hiába járok suliba, bulizni, bármit csinálok, egyszerűen nem érzem magam jól. Se otthon, se a magányban, se társaságban, egyszerűen mindig rossz kedvem van. Ilyen vagyok már kb. jó pár éve, csak egyszerűen most már elegem van ebből... Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. okt. 7. 19:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam/vágyok és már nagyon elegen van . Most indulok a túlvilágra fást ki van az emberekkel már
2019. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Lehet, szimplán introvertált vagy és vagyunk sokan ilyenek, csak most "jobban" vagy az. Az a baj, hogy ördögi kör ez szinte, mert nem segít senki kimászni ebből, mert nem ismernek, viszont nem ismerkednek veled, mert ilyen vagy. A jó hír, hogy érhet olyan impulzus, ami lök egyet rajtad és ezt akár elő is tudod segíteni. Sok sikert, azoknak is, akik már régebben írtak ide.
2021. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 BlueLife válasza:
Én is így vagyok pár éve, teljes mértékben megértelek, nekem még ehez hozzá tartozik az is hogy társaságban sem érzem magam jól, szerintem ilyenek vagyunk :)
2022. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Magyarország egy b*szottul lehangoló és nyomasztó hely, lehet meg kéne próbálnod külföldre menni (persze nem mindegy hova, ne Csádba mondjuk). Nyelveket beszélsz?
2022. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!