Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sehol nem érzem jól magam,...

Ha sehol nem érzem jól magam, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek, sehol nem érzem jól magam. Bárkivel vagyok, akkor sem. Hiába járok suliba, bulizni, bármit csinálok, egyszerűen nem érzem magam jól. Se otthon, se a magányban, se társaságban, egyszerűen mindig rossz kedvem van. Ilyen vagyok már kb. jó pár éve, csak egyszerűen most már elegem van ebből... Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. okt. 7. 19:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Sportoltam, meguntam, bulit is unom, csajokhoz meg nem megyek.
2010. okt. 7. 20:44
 22/34 jujube ***** válasza:

menj egy olyan helyre, ahol te segithetsz masoknak valamiben.. pl. menj le lapatolni oda ahol a voros iszap van...

ott megbecsulik a segitseget, es az jo erzessel fog eltolteni..

2010. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
És miért nem mész csajokhoz? Én ezt nem értem, miért zárkózol el?
2010. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen nem akarok hozzájuk odamenni. Beszélgetni se nagyon meg úgy semmit. Nem vagyok meleg mielőtt még valaki erre gondolna, de nekem egyáltalán nem természetes az, hogy csak úgy odamegyek x emberhez és ennyi.
2010. okt. 7. 21:37
 25/34 anonim ***** válasza:
Szia, én 18 éves lány vagyok, és én is így vagyok, voltam pszichológusnál is, de semmit nem tudott kezdeni. Egészséges vagyok, de semminek nem látom értelmét, nincs barátom,de nem is akarok... nem lelem örömöm sehol és semmiben. Voltak céljaim, de értemetlen minden erőfeszítés... csak a kegyetlenséget, érzéketlenséget látom az emberekben, árasztanak. ha tehetem egyedül vagyok. nem tudom mi a megoldás.
2010. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Lúzernek szar élet.
2010. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
En is igy voltam. Ez depresszio es ahhoz nagy lepeseket kell tenned, hogy ki tudj belole jonni. Nem feltetlenul pszichologus kell, de nyitni kell az emberek fele es probalkozni.
2010. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Tehát akkor megoldás az nincs. :S

Mindenesetre köszönöm a válaszokat...

2010. okt. 8. 17:59
 29/34 anonim válasza:

Én is ezt érzem az emberekkel kapcsolatban..érzéketlenség, és senkit nem érdekel, hogy mi van veled..

kéne találnod valami olyan társaságot, akik foglalkoznak egymással,próbálnak segíteni, és nem csak magukkal vannak elfoglalva. Mondjuk ehhez tényleg nyitnod kéne az emberek felé..

2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha sehol nem érzed jól magad, akkor legyél valahol és jobb lesz! ;)
2010. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!