Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sehol nem érzem jól magam,...

Ha sehol nem érzem jól magam, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek, sehol nem érzem jól magam. Bárkivel vagyok, akkor sem. Hiába járok suliba, bulizni, bármit csinálok, egyszerűen nem érzem magam jól. Se otthon, se a magányban, se társaságban, egyszerűen mindig rossz kedvem van. Ilyen vagyok már kb. jó pár éve, csak egyszerűen most már elegem van ebből... Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. okt. 7. 19:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

sajnos semmit:(

hány éves vagy? És F vagy L ?

2010. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
pszichológushoz fordulni, például.
2010. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, attól függetlenül, ha semminek nem "tudsz" örülni akkor egy deprimált állapotban lehetsz. Ezt a kedélyállapotot lehet okolni valamiért, vagy történhet ok nélkül is. Egy pszihológus tudna ezen segéietni hogy együtt kiderítsétek mi lehet az oka, esetleg valami terápiát rá csinálni. Megpróbálhatsz a pozitív gondolkodásról könyveket olvasni stb, de lehet hogy szakember jobbansegíthet ezen.
2010. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

20/f vagyok.

Pszichológushoz meg nem mehetek, nem tudnám kifizetni...

2010. okt. 7. 19:15
 5/34 anonim válasza:
És ezelőtt nem voltál ilyen? Nem történt valami, ami miatt ilyen lettél?
2010. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Anno rengeteget játszottam a számítógép előtt, ez az egy tett boldoggá, ekkor éreztem magam jól. Pár éve ezt is meguntam, azóta egyszerűen nincs semmi pozitív dolog az életben. Nincs meg az, hogy nahh most várok valamit, vagy egyszerűen ahol feltöltődnék...
2010. okt. 7. 19:22
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél sehol :)
2010. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Nincsenek barátaid? Nincs senki, akivel szívesen vagy?
2010. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Ez nagyon rossz lehet.. velem is ez volt.
2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nincs ilyen.

Fogalmam sincs miért, de nem érzem jól magam senkivel.

Csomó mindent kipróbáltam már, egyszerűen nem.

A ne legyek sehol pedig jó ötlet, de azt hiszem a kivitelezésnél gondok lehetnek...

2010. okt. 7. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!