Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sehol nem érzem jól magam,...

Ha sehol nem érzem jól magam, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek, sehol nem érzem jól magam. Bárkivel vagyok, akkor sem. Hiába járok suliba, bulizni, bármit csinálok, egyszerűen nem érzem magam jól. Se otthon, se a magányban, se társaságban, egyszerűen mindig rossz kedvem van. Ilyen vagyok már kb. jó pár éve, csak egyszerűen most már elegem van ebből... Mit lehet ilyenkor tenni?
2010. okt. 7. 19:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet. Van barátnőd? Szerintem ez a gond. Hiába nem tudatosult még, de szerintem már az ösztönök a tartósabb kapcsolat felé mutatnak. Próbálj barátnőt keresni, akkor rendbe jön minden :)
2010. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nincs, igazából nem is volt. Valószínűleg nem is lesz, nem vagyok olyan hűde fasza személyiség, már csak a lehangoltság miatt is. Sokszor nincs kedvem emberekkel beszélni, így kicsit nehéz bármit is kialakítani.
2010. okt. 7. 19:40
 13/34 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon rossz lehet neked.:/

Mostanában nekem sincs túl jó kedvem.

Nincs semmi, de tényleg semmi, amiben megtalálhatnád az örömöt?

2010. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmi. Én már mindent próbáltam.
2010. okt. 7. 19:44
 15/34 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy magányos vagy.
2010. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
Tűzz ki valami célt magadnak, és próbáld meg elérni, és ebben örömöd lesz.
2010. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

szerintem mindenképp kell cél az életedben...mert van az "ó,én az életben már mindent kipróbáltam ami érdekelt és minden untat meg értelmetlen ..." az egoista.

olvass minden témában (ojanban is ami eddig nem érdekelt pl atomfizika,sportok vagy csak a hirek minden nap) és lesz miröl beszélgetni az emberekkel akiknek érdekeljen a gondolatuk és véleményük (mert mindenki szinte mindig gondol valamire) és próbálj ki sok dolgotami csak ugy eszedbe jut...menj el ha hivnak valahová akkor is ha nincs kedved mert "ugyse történik semmi" mert ha kreativ emberekkel vagy akkor az unalom még kreatuvabbá teszi öket:P vagy csak nézz vicces sorozatokat

2010. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Kitűztem egy célt, de már az se nagyon érdekel. Egyszerűen ezt sincs kedvem csinálni.

A vicces sorozatokon meg már nem tudok nevetni. Szinte a humorérzékem is odalett...

2010. okt. 7. 19:50
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Higgy már nekem. Neked önértékelési problémáid is vannak, tudom, mert ismerem az ilyet (szép lenne ha nem ismerném fel). Ameddig ezt nem rakod helyre, addig nem fog működni. Miért ne lennél fasza személyiség? Azért mert depis időszakod van? És? Más tökéletes vagy csodálatos? Nekem nem célom, hogy túlbecsüld magad, szóval semmi okom hazudni neked, de én semmi kivetnivalót nem látok a személyiségedben, nem káromkodtál, nem áradoztál róla mennyire szívtál be a haverokkal és helyesen írtál. Tudod mennyit jelent már ez is a mai világban? Kicsit reálisabb önbizalmat és rendben lesz minden :)
2010. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Minnél több új dolgot próbálj ki, kezdj sportolni, járj bulizni szedj fel csajokat minél többször csinálod annál esélyesebb hogy összejönn.
2010. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!