Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek már vége?

Szerintetek ennek már vége?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 éve vagyunk együtt a barátommal, fiatalon jöttünk össze, huszonévesek vagyunk. Mostanában úgy érzem, elfáradt a kapcsolatunk, Nagyon sokat vitatkozunk, minden apróságon, tudom, hogy ő a munkájából adódón is stresszes. Nem érzem azt a kötődést, ami régen volt, a csók az szinte már ismeretlen fogalom... az ágyban meg, hát igazából semmi, nagyon, de nagyon ritka. Szoktam neki mondani, hogy abbahagyom a gyógyszer szedését is, így semmi értelme, akkor meg mindig lázad, hogy nem kell, csak most fáradt... Én is sok mindenben hibás vagyok, nem okolom semmiért, csak véleményre vagyok kíváncsi, hogy ennek van-e így értelme. Szerintem már csak a megszokás tart minket együtt. Inkább nézünk ki barátoknak, mint egy párnak. Meg nekem vannak céljaim, költözés, másik város, munka, ilyesmi, de ő ebben nem támogat, olyanokat mond, téged úgysem vennének fel meg hasonlók... Szerintetek mi legyen? Kezdjek új életet? Sokszor próbáltam változtatni, hogy megmentsem a dolgot, de úgy érzem, őt nem érdekli, nem akarja, hogy vége legyen, de szerintem már nem nőként gondol rám.
2010. okt. 7. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hát így nem sok értelme van, azt te is látod. az ilyennek amúgy minek barátnő? :) lefoglalja, azt sok másnak meg nem jut.
2010. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ne fáradozz a kapcsolat megmentésén. Ennek már vége, csak ő mondaná ki nehezebben. Kezdj új éltedet a vágyaid szerint.
2010. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te már meghoztad a döntést, csak megerősítést vársz hozzá. Valóban, ha ennyire nem becsül, ennyire nem mutatja ki, hogy szeret, ennyire kerékkötőként viselkedik, akkor nem nagyon van értelme tovább húzni. Előtte azonban elbeszélgetnék vele, és elmondanám neki, hogy ez a mostani helyzet nekem nagyon nem jó.
2010. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint a botnak!
2010. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

"Enis sok mindenben hibas vagyok"


Te tul sokat gondolkozol, mivel tudod, hogy a parod faradt, es valoban nem bun, ha nincs kedve az agyban, foleg ha meg jot vitatkoztatok is elotte!


Legyen onbizalmad, ismerd fel a hibaidat es javisd ki, mivel ha Te hibas vagy, akkor nem biztos, hogy azzal a tulajdonsagoddal egy masik ember elfogad.

Tudod van a megismerkedes, aztan az egyutteles es az osszeszokas ideje, amikor aztan kiderul, hogy elfogadjatok egymast vagy nem!

Te dontesz, a Te sorsod!

2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha több a veszekedés, mint az öröm, lehetne vége.
2010. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!