Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem hogy a saját...

Ha úgy érzem hogy a saját családom már nem tart olyan fontosnak mint régen, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a családi "körből" ki vagyok rekesztve.

Lehet kicsit bután fogalmaztam meg, de igazából nem nagyon foglalkoznak velem. Nem érdeklődnek irántam, nem beszélgetnek velem, nem hívnak ide oda, se semmi.

Maximum ha valami segítség kell.


2023. márc. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne erőltesd, járd a saját utad amint lehetőséged van, majd hiányolnak előbb utóbb, velem is ezt teszik
2023. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor se menj ha csak a segítség kell ennyi az egész.
2023. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
És te érdeklődsz irántuk? Te hívod őket magadhoz?
2023. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van, van anyám és a húgom, és vagyok én. Eleinte bántott,de már sz@rok rájuk
2023. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
100%
Építsd a saját életedet.
2023. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok a bátyámmal, csak én hívom, csak én törődök vele, ő nem. Én is csak azért, hogy a gyerekeimnek legyen legalább 1 nagybátyjuk, hiszen egyáltalán nincsenek más rokonaink.
2023. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel így vagyok. Mindig is éreztem, hogy még a saját családom is unja a képem, a saját családom sem szeret.


De letudtam, hogy ez van. Régen is csak "munkás" voltam aki azért jár haza, hogy ugráltatva legyen. Onnantól, hogy megmondtam, nem "segítek" megmondták, hogy akkor ne is menjek haza. Nem mentem, ott dögöljenek meg.

2023. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!