Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van? (bővebben lent)

Igaza van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap picit összekaptunk anyummal továbbtanulási céljaimmmal kapcsolatban...

Egyszerűen nem fogadja el bármit szeretnék,mindenben csak a rosszat látja:S és mindent amit én szeretnék hülye ötletnek tart ,ezért is van köztünk sűrűn nézeteltérés...

Na mindegy, tegnap este kikészítettem egy tankönyvet,h munkahelyén fénymáoljon le belőle pár oldalt

(direkt kivettem a sulis könyvtárból,h ne kelljen megvenni,ő úgyis ingyen másol)

Szóval kikészítettem és nem vitte magával...ez eléggé gonoszság,nem?

vagy igaza van? mert most nem vagyunk jóban akkor ezt kell csinálnia? nem pont békülni kéne? ehelyett kelti a feszültséget,sőt tegnap még apumat is ellenem fordította,merthogy nekem hülye céljaim vannak és így mondta "alig várom h hazaérjen apád és elmondjam neki ezeket.."- mostez mi? ez elég undorító.

amúgy már volt ilyen máskor is,h haragudott rám és felírtam vmit a bevárásló papírra és apumnak meg aztmondta,h ne vegye meg... meg ilyenek...

?!


2010. okt. 7. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon csúnyán beszélnek itt az anyádról! Szerintem tartozol magadnak annyival, hogy megvéded. Akkor lenne rossz anya, ha olyasmire akarna rávenni, ami szerinte rossz.

De ő éppen attól akar téged megkimélni ami szerinte hülyeség.

Szóval anyád jó anya!!!!

Legfeljebb téved. Senkinél sincs a bölcsek köve. Fektess több energiát a pályaválasztásba. Nézz utána, beszélgess emberekkel. Egyébként mi szeretnél lenni?

2010. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Miért bosszú, ha nincs kiszolgálva egy hülye ötlet?

Miért várjátok el, hogy tegyen az ember azért amit nem lát helyesnek. Vagy vásároljon annak aki nagyon megbántotta. Túl sokat akartok!

2010. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért áll bossuút mert ő elképzelt a gyerekről valamit amit ő nem tud teljesíteni mert más másra vágyik ezt a szülő képtelen feldogozni,hogy a gyerek nem ő és em rajta kell kiélni ami neki nem jött össze,vagy rosszabb mikor a szülő azért ilyen mert neki rossz volt és azt akarja hogy a gyereknek is szar legyen nehogy neki jobb élet jusson,tapasztalat a szülöktől minél messzebbre kell menni mert mérgeznek lelkileg.
2010. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne megbántás, hogy valakinek más a véleménye? A bevásárlólistán kétlem, hogy a továbbtanulás kellékei lettek volna.
2010. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem oknélkül számolják a gyerekek a napokat a 18.ik szülinapjukig hogy végre mehessenek minél messzebre nem oknélkül megy valaki az ország másik végébe kóterba.
2010. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

12:08 Olvastad a könyvet.

Azért ne higyj el mindent ami ott van. Ez is egy megközelités. De van még ezer.

Pl. hogy a szülők szeretik a gyereküket, de csak azt tudják adni nekik, amik ők maguk. Amit ők tekintenek jónak, törvénynek. Pedig ezek bizonyos százalékban tuti, hogy hülyeségek.

És hogy a gyerekek is szeretik a szüleiket, és néha önkéntelenül is vállalnak át terheket, mert nagyon szeretnének segiteni, megfelelni. Pedig nem nekik kéne hordozniuk szüleik terheit.


Szóval LE az ellenség képpel!

Szeret téged : azért nem akarja, hogy hülyeséget csinálj.

Jogod van a saját életedhez, nem kell hordoznod a szüleid gátjait: Dönts magad.


De azért válaszolj kérlek: Hány éves vagy, mi a választott szakmád, anyád mit szeretne?

2010. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

12:10 A pozitív ok: Az a dolguk, hogy elmenjenek, hogy önállóvá váljanak, hogy saját maguk legyenek, hogy éljék szabadon az életüket, mint a madár.


A negativ ok: Menekülni a rossznak megélt szülői környezetből.


Az első önbizalmat, életerőt ad a gyereknek.

A második örök hiányérzetet, fájdalmat, a pszichológusoknak pedig sok pénzt ad.

2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12 10 vagyok tudom,mert ez a munkám,ilyen gyerekkel foglalkozom,akik menekülnének,egyre több a testileg lelkileg sérült fiatal.
2010. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De akkor azt is tudod, hogy nem elég csak elmenekülni. Mert ahhoz, hogy a következő élet jobb legyen az előzőt valahogy helyre kell tenni. És a szülőket lehet szidni, lehet haragudni rájuk nagyon, de végülis a cél az, hogy az ember megbékéljen velük. Persze ez nem tinédzser korban aktuális, de a végén úgyis ez a cél. Valahogy nehéz mostanában az élet, és ezt a kamaszok érzik meg legjobban.
2010. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen,tudom,Nem csak a kamasz nem csak aszülő a hibás közös a hajó.Csak a szülönek nem kéne szülni gyereket vállalni ha alklamatlan szülői feladatok ellátására,mert a legtőbb szülő ugy lesz stülő hogy őt se nevelték szerették otthon,igy meg ...
2010. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!