Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három gyerek közül melyiknek...

Három gyerek közül melyiknek a legrosszabb lenni?

Figyelt kérdés
Legnagyobb, középső, legkisebb és miért?:)Tapasztalatok?
2010. okt. 6. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobbnak a legrosszabb.

Persze 2 évig, amíg még egyke voltam, engem szerettek a legjobban..

2010. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
a legkissebb...azt mindíg elkényeztetik így nagyobb az esély hogy elkényeztetett lehet.
2010. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobbnak!

Én vagyok a legidősebb a családban, tőlem mindent elvárnak, az öcsémtől már fele ennyit sem (ő a középső és egyetlen fiú a családban, a kedvenc), a húgomtól pedig azért nem, mert ő a legkisebb, akit mindenki ajnároz:)

Mellesleg minkét testvéremet nagyon szeretem, mindent megadok nekik, ami csak tőlem telik, és sosem hánytorgattam fel, hogy én ennek a szeretetnek a felét sem kaptam meg, mint amit ők kaptak/kapnak.Végül is én vagyok a legöregebb, így tőlem mindent elvárnak a mai napig!

2010. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
hát én vagyok a legkisebb engem apa kicsit próbált elkényeztetni de anya nem. egyáltalán nem vagyok elkényeztetett a tesóim mindig folyton ezzel b*sztatnak, meg hogy semmire nem vagyok képes és h mien hülye vagyok. és ha ettől ideges leszek akkor a szüleim leordítanak h h beszélek a tesóimmal :') szerintem korkülönbségtől függ mert köztük csak 3 év van viszont nálam 6-9 évvel idősebbek..
2010. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

mi négyen vagyunk, kicsit későn jött a húgom.

azon kívül van egy nővérem, egy bátyám.

szerintem szülőtől függ.

én vagyok tehát a HARMADIK a sorban, azaz a nővérem volt a középső.

a bátyám, plusz a nővérem ugyanabban a suliba jártak, aztán negyediktől kezdve felvettk a gimibe, okosak voltak.

én voltam a feketebárány.rosszkor, a rossz hely pedig m1.(amikor én születtem anyám anyja nagybeteg volt+ majd később az apja és vele foglakozott midnig stb)engem VALAMIÉRT máshovairattak be(egy shit shit shit sportagozatos iskolába) és olyan buta vagyok, mint egy félbevágott tök....próbáltam felvételizni neyedikben, hát matekom 12pontos lett...

szóval az én szüleim esetében a harmadiknak a legrosszab.

a hugom most elvan kényesztetve, midneki őt izéli, 2 éve jár oviba, de a betűket felismeri, szinte irni is tud(ien átlag szavakat, de sokat) modnom kösz, engem meg másodikban(vagy elsőben?) anyám megvert, ha nem tudtam a szorzótáblát...

hát, nekem eza tapasztalatom.

a lényeg, hogy soha, de soha de soha ne lógjon egyik gyerek se ki a körből.és csak akkor vállaljanak több gyereket, ha valóban megvan az idő/pénz rá.

2010. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Én legkisebb vagyok. Én vagyok az ügyetlen, a rossz. A középső és legnagobb tesóm kb egyszinten vannak, ...felettem.:)
2010. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
de pl ha egy nővérem, és egy húg van a családban azért jó, mert ugye a nővére elősször meg bulizni, sminkeli magát stb, a hugnak meg már a szülők szempontjából ez természetes...szóval nem annyira aggódnak érte, amikor elősnek meg bulizni, minta nővéréért anno.
2010. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én középső vagyok, de nem érzem, hogy rossz lenne nekem, mert lány vagyok, a tesóim meg fiúk, így én vagyok az egyetlen lány a családban és becsben tartanak :) Ha valamelyik tesóm lány lenne, és úgy lennék középső, akkor lehet, hogy rosszabb lenne.
2010. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
az 4től többnek rosszabb.
2010. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobbnak mert ő az úttörő míg ő ennyi idősen kapott meg valamit addig a kissebek már hamarabb hamarabb is engedik el bulizni mert már megszokták és rájöttek a szülők ha kimarad nem gáz nem lessz semmi baja
2010. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!