Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h jobb legyen?

Mit csináljak h jobb legyen?

Figyelt kérdés

Komoly dologról van szó, nem kérek beszólásokat, nem vagyok cigány. Gondoltam ezt leírom az elején.

Szóval 20 voltam amikor összevesztem a barátnőmmel de nagyon ezért pár nappal később nagyon összegyűltek a gondjaim és elmentem egy kocsmába és hát sokat ittam. Azt hittem attól jobb lesz de nem. Sőt azzal elbsztam 8 évet. Amikor börtönbe kerültem szarul éreztem magam nagyon utána hozzászoktam és 4 éve amikor kiengedtek rosszabb lett. Mindenki elfordult tőlem és hozzám se szólt senki. Elég gyakran szoktam gondolni azokra az időkre és ha belegondolok ott valamennyivel jobb volt mert olyanokkal voltam akik nagyjából olyanok mint én. És megértettük egymást, nem fordultunk el egymástól és rendesen el is beszélgettünk páran. Azóta már 600× megbántam mindent. Volt 2 ember akik nem hagytak magamra. Az egyik meghalt a másik pedig elköltözött és élőbe jobb lenne vele beszélni. A családomra se számíthatok soha, szinte barátaim sincsenek és már kezdem unni h egyedül vagyok mindig. Tudom h egy hülye köcsög vagyok és megérdemlem ezeket de én érzem magam tényleg a legszarabbul. Tudom milyen érzés elveszíteni egy olyan embert akit nagyon szerettünk. Utálom is magam nagyon. Minden nap eszembe jut, sokszor nem is tudok aludni és minden reggel amikor felkelek legszívesebben nem tudom mit csinálnék magammal. Mit csináljak?

Tényleg komoly, értelmes válaszokat szeretnék.

32/F


2010. okt. 6. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
gyilkosságért csak 8 évet ültél?
2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem őt. Amikor összevesztünk elmentem és sok mindent ittam. Utána csak 1-2 dolog ugrik be de az is homályosan. Valami pasi hozzám szólt, földre került visszaütött és utána történt meg aminek nem kellett volna. Máshol lakok és csak azzal a 2 emberrel tartottam a kapcsolatot. Nem mondom de úgyis megtudják. Például egyszer a közelben járt egy ismerős és kicsit hangosabban megkérdezte h "na mi van szabadultál?" így többen is megtudták.
2010. okt. 6. 18:22
 13/17 A kérdező kommentje:
Volt aki hetet...
2010. okt. 6. 18:22
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
nem hinném hogy valaha jobb lehet, biztos hogy nem engednék ki senkit a börtönből ilyen után.
2010. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Talán megpróbálhatnál olyanokkal kapcsolatba lépni, akik szintén elkövettek valamit és szabadultak. Biztos van valahol olyan "klub", ahol hozzád hasonló sorsú emberekkel ismerkedhetnél. Támogathatnátok egymást, több elfogadást remélhettek egymástól. Akár a párodat is meglelheted köztük. Vagy erőt meríthetsz egy olyan szabadult életéből, akinek sikerült talpra állnia.

Mindenképpen olyanok társaságát keresd, akiknek az élete pozitív irányba halad.


Én is azt vallom mindenkinek jár egy új esély. De őszintén szólva, nem kötném össze az életem egy olyan emberrel, aki valaha képes volt ölni. Ezért gondolom, hogy talán sikeresebben találhatsz párt és barátokat olyanok között akik pontosan tudják min mész keresztül és ők is talpra akarnak állni.

2010. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Uram vétkeztem, kérlek oldozz fel,

A pokol lánca nem ereszt, könyörgöm oldozz el,

Megtettem, bánom, soha nem ereszt a tudat,

Ha eltévednék kérlek, mutasd az utat.

Évek óta szenvedek, könnyes szemmel ébredek,

Könnyebb lenne kiabálnom, életem ég veled,

Nemrég éltem, most szemétként végzem,

Ez mit elértem, már a pisztolyom a kézben.

2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

biztos van valamilyen klub vagy rehabilitációs program...csak utána kell járni


meg is látogathatod a rabtársaidat


de iszonú fiatal vagy még, újrakezdheted az életedet. kell valami hobbi ahol emberekkel találkozhatsz, ismerkedhetsz..

2010. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!