Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h jobb legyen?

Mit csináljak h jobb legyen?

Figyelt kérdés

Komoly dologról van szó, nem kérek beszólásokat, nem vagyok cigány. Gondoltam ezt leírom az elején.

Szóval 20 voltam amikor összevesztem a barátnőmmel de nagyon ezért pár nappal később nagyon összegyűltek a gondjaim és elmentem egy kocsmába és hát sokat ittam. Azt hittem attól jobb lesz de nem. Sőt azzal elbsztam 8 évet. Amikor börtönbe kerültem szarul éreztem magam nagyon utána hozzászoktam és 4 éve amikor kiengedtek rosszabb lett. Mindenki elfordult tőlem és hozzám se szólt senki. Elég gyakran szoktam gondolni azokra az időkre és ha belegondolok ott valamennyivel jobb volt mert olyanokkal voltam akik nagyjából olyanok mint én. És megértettük egymást, nem fordultunk el egymástól és rendesen el is beszélgettünk páran. Azóta már 600× megbántam mindent. Volt 2 ember akik nem hagytak magamra. Az egyik meghalt a másik pedig elköltözött és élőbe jobb lenne vele beszélni. A családomra se számíthatok soha, szinte barátaim sincsenek és már kezdem unni h egyedül vagyok mindig. Tudom h egy hülye köcsög vagyok és megérdemlem ezeket de én érzem magam tényleg a legszarabbul. Tudom milyen érzés elveszíteni egy olyan embert akit nagyon szerettünk. Utálom is magam nagyon. Minden nap eszembe jut, sokszor nem is tudok aludni és minden reggel amikor felkelek legszívesebben nem tudom mit csinálnék magammal. Mit csináljak?

Tényleg komoly, értelmes válaszokat szeretnék.

32/F


2010. okt. 6. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Öhm...azt tetted amire gondolok? O.o

Én elhiszem, hogy megbántad de próbálj nem arra gondolni. Gondolom te is tudod, hogy nem mentség, hogy ittas voltál. Mindig legyél őszinte és ne csinálj félreérthető dolgokat. Talán lesz olyan aki ennek ellenére is elfogad. Legalább őszinte voltál.

2010. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha egyre gondolunk akkor igen. Hát nem hiszem. Én is elfordulnék magamtól.
2010. okt. 6. 17:52
 3/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok

erre tudok egy zenét...

http://www.youtube.com/watch?v=Ix4Qa-KHDMA

2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy gyilkosság miatt voltál esetleg hüvösön? Amennyiben igen, és tényleg nem tennél ilyet többet, muszáj tudnia mindenkinek erről, hogy börtönben voltál? Úgy értem, amikor új embereket ismersz meg?! Amit nem tudnak, arról nem itélkeznek.
2010. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mire gondoltok?
2010. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De ha most hazudik az új ismerősöknek...mi van ha mégis idővel kiderülne a dolog? Akkor ugyanott van és ugyanúgy elfordulnának tőle az emberek,nem?
2010. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
54%
Na jó... nem vagyok IQ fighter... de ha jól értelmeztem te kajak kinyirtad a csajodat, vagy csak megerőszakoltad ?? És csodálkozol hogy nem álnak szóba veled, a helyedbe nevet,cimet,külsőt változtatnék és mennék az USA-ba...
2010. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Uhh, de szeretném azt írni, hogy mindenkinek jár még egy esély, és ne add fel, de nem tudom ezt tenni tiszta szívből - mert annak sincs még egy esélye, ha jól sejtem, aki miatt elvették tőled azt a 8 évet....

Pokoli lehet minden ébredésed, ha valóban úgy érzel, ahogyan írtad... és ezért sajnállak! Az egyetlen amit tehetsz, hogy mindezen nehézségek ellenére sem fordulsz az emberek ellen, és nem válsz ismét rossz emberré! Nehéz így vélemény mondani, hogy nem tudjuk pontosan mit tettél, mert azért a rossznak is vannak fokozatai... talán, ha találsz egy olyan embert akiben megbízol, akinek meg tudsz nyílni, talán akkor kicsit könnyebb lesz az utad... én el tudom képzelni, hogyha valaki megismer, s idővel ezt a titkodat is megtudja, azok alapján ahogyan addig megismert el tudja ezt "fogadni" , s hinni tud benned! Tudom nem a legjobb a netes ismerkedés, de talán segít, ha itt kibeszéled magadból, ha elmondod mit érzel, mi az ami bánt őszintén?! Egyébként én rettentő kiváncsi lennék a történetedre, de gondolom nem szeretnéd részletezni... rengeteg dolog múlik a részleteken, hogy mi hogyan történt, azóta hogyan élsz...

2010. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg új emberekkel ismerkedni és az elején ne mondd el nekik,hogy ültél. Mikor már jobban megismertek - és megszerettek,amikor már úgy érzed bízhatsz bennük,akkor mondd el - és azt is,hogy miért tetted és azt is,hogy megbántad és többet nem tennél ilyet. Ha már megszerettek azért,amilyen most vagy,könnyebb lesz megemészteniük a múltadat és nem rögtön az alapján fognak megítélni.


Nem tudom dolgozol -e,ha nem,akkor keress valami munkát, ott is sok emberrel meg lehet ismerkedni,akik talán később akár a legjobb barátaid lehetnek.

sok szerencsét és kitartást neked! remélem jóra fordul az életed.

2010. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azzal nem hazudik senkinek, ha nem számol be a múltjáról.
2010. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!