Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért retteg attól állandóan,...

Miért retteg attól állandóan, hogy elhagyom?

Figyelt kérdés

Kb napi szinten elejt a kedvesem egy apró megjegyzést, hogy úgyis elfogom hagyni. Parázik, hogy megismerkedek valakivel a suliban.

Most kezdtem a főiskolát, az osztály 90% férfi. Ez van, nem tudom őket nővé varázsolni. :(


2010. okt. 6. 15:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért mert bizonytalan önmagában, nincs önbizalma. nehéz ezen változtatni, és sokszor beteges féltékenységbe csap át. Ezzel azt fogja elérni, hogy tényleg találsz majd egy magabiztos, határozott pasit, és lecseréled.
2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

párom is ilyen volt,műszaki egyetemre jártam,járok,2-3 lány ha van nagy átlagban,én meg nem is velük barátkozok,nem szeretek lányokkal barátkozni...ő meg féltékeny volt állandóan...

idővel elmúlt,csak szépen meg kellett vele értetni,hogy 100 meztelen adonisz testű pasi is lehet velem egy légtérbe,az se fog édekelni,ő kell nekem...

megértette...ma ha már kiakadok valami hülyeségén,és mondom,hogy de itthagyom,csak vigyorog,hogy ugyse...

2010. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kérdezgettem, de nem beszélt róla.

Csak hogy egész nap a suliban vagyok, kivéve ma, és hogy biztosan beleszeretek valakibe.

2010. okt. 8. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!