Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért retteg attól állandóan,...

Miért retteg attól állandóan, hogy elhagyom?

Figyelt kérdés

Kb napi szinten elejt a kedvesem egy apró megjegyzést, hogy úgyis elfogom hagyni. Parázik, hogy megismerkedek valakivel a suliban.

Most kezdtem a főiskolát, az osztály 90% férfi. Ez van, nem tudom őket nővé varázsolni. :(


2010. okt. 6. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Talán azért rettegsz tőle, mert nem szereted igazán.
2010. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem adtam okot soha hogy ne bízzon bennem.

De szinte egész nap 25 férfi vesz körül..

2010. okt. 6. 15:59
 3/23 A kérdező kommentje:

"Talán azért rettegsz tőle, mert nem szereted igazán."


???

2010. okt. 6. 16:01
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagy biztos abban, hogy megtudod állni?

Mitől félsz? Miért nem bízol magadban?

első voltam

2010. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem a párodtól rettegsz, hanem attól, hogy elhagyod. :D
2010. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagy a kísértés, de a páromat jobban szeretem annál, hogy egy futó kalandért elveszítsem.

Ő retteg, nem én!

2010. okt. 6. 16:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként nekem volt egyszer egy ilyen párom. állandóan azt mondogatta hogy biztos majd elhagyom és a poén az volt hogy ő hagyott el engem nem is túl sokra rá.....na erről ennyit.
2010. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na látod,ez elképzelhető :S
2010. okt. 6. 16:07
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nincs elég önbizalma. Nem szereti magát, ezért azt hiszi, más (te) sem szeretheti.

Az a baj, hogy az ember egy idő után megunja a bizalmatlanságot és tényleg elmenekül, így végül a rettegőnek igaza lesz, és önigazolást nyer, hogy őt nem lehet szeretni.

2010. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagya kísértés, és te bizonytalan vagy. Nem mered kijelenteni, hogy biztos nem csábulsz el egyik férfi miatt sem. Ezt neked kell magadban tisztáznod, hogy IGAZÁBÓL mit is szeretnél, és mi tenne boldoggá. A függetlenség, vagy valakihez kötöttség? Ez a pasi meg aki hajtogatta, hogy elhagyod, aztán lelépett elég szánalmasnak tűnik. :D
2010. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!