Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire taplók a férfiak...

Miért ennyire taplók a férfiak némelyike? Hol a tisztelet és a jómodor?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem pasival 5 éve, kedves volt egy ideig, majd egy teljesen normális kérdésemre annyira alpárian válaszolt, hogy napokig, vagy még egy hétig is teljesen padlóra kerültem a modora miatt. Hiába kért bocsánatot, az ilyen tahó menjen a.... 5 éve ismerek egy másikat, aki csak ismerős, nem a szeretőm vagy a férjem, nincs férfi-nő kapcsolat köztünk. 5 év után belőle is kitört az állat, minősíthetetlen hangnemben beszélt velem, nem is hittem volna róla ezt, pedig 5 éve ismerem. Azonnal kirúgtam, de előtte megmondtam neki, hogy velem ilyen hangnemben nem beszélhet az égvilágon senki és én mint nő, férfitől ilyet nem várok, hanem tiszteletet és normális mentalitást. Másik esetben egy férfi eladó ugyanilyen minősíthetetlen hangnemben beszélt velem, mint vevővel, vele is közöltem, hogy azon túl, hogy a főnökének ezt szóvá teszem, velem így sem férfi, sem senki nem beszélhet. (Itt a pénzemet akartam visszakapni, mert az eladó átvert.)

Sok nő elnézi, eltűri az ilyet, sajnos láttam és látom a nő-ismerőseim körében. Én nem tűröm el. Kérdés, hogy ilyen tahókat hogy lehet elkerülni?


2010. okt. 6. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kapd be a f@szom, kérdező. Elég udvarias voltam?
2010. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hiszen te már írtál hasonló ügyben kérdést,és akkor is avval jöttél,hogy bezzeg a külföldiek nem ilyenek!

Nos kedves én oda is írtam neked így ide is írok..

Ha csupa nagybetűvel írsz az kiabálásnak tekinthető,ezért is mondják,hogy hivatalos ügyben sose írj csupa nagy betűkkel..Te most velünk kiabálsz! Én normálisan írtam neked,tisztelettudóan..Nem voltam sem szemtelen,sem kötekedő..Mégis kiabálva reagáltál!

Az előző kérdésednél is a külföldi férfiakra mondtad,hogy ők nem ilyenek.Ott is megírtam,hogy nagyon tévedsz mert kint sem különbek..Hallottam már angol férfit alpári stílusban ordibálni a feleségével szemben..Volt hogy egy parti egy részeg angol férfi iszonyatos,sőt undorító beszólásai miatt lett vége..Láttok nap mint nap az utcán kötekedő, hihetetlen káromkodó férfiakat akik a barátnőjüket/feleségüket alázzák meg mások előtt..

Mivel külföldön élek,én csakis külföldi embereknél látom ezt..Semmi különbség nincs...

Egyébként a válaszod amiket írtál bizony inkább hasonlít egy tiszteletlen,minősíthetetlen hangnemre..amit ahogy mondogatod nem túrsz meg..Gondolod mi eltűrjük?

Egyébként hol láttad azt,hogy itt bárki kiabált volna veled?

2010. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
tegnap 16.01,ma 14.58 vagyok ismét.Azt elfelejtettem hogy én is külföldröl írok.12 éve élek itt,vannak bunkó,vannak kedves emberek.Mindenhol a világon! Ja és még annyit hogy ha privát e-mail-eket irogatsz akkor sem leszel szimpatikusabb! söt!....nemtom hány éves vagy de szerintem igen fiatal,fel kéne nöni kicsit! 36/n
2010. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 15:24-nek

15.15-ös vagyok..

Örülök hogy valaki más is hasonló véleményen van mint én..Én is azt próbáltam a régi kérdésnél és itt is megértetni a kérdezővel,hogy külföldön is vannak olyan férfiak sőt nők is akik tudnak alpári módon viselkedni..

De azt,hogy "szégyen -gyalázatnak" tartja a jóhiszemű válaszainkat,így nekem meg is van a kérdezőről a véleményem..Kedvesnek,és tisztelettudónak még véletlenül sem tartom őt..Kár,hogy csak másokban látja meg a hibát..

38/N

2010. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jaja.Látod be is dugult,a jómodorával,meg a kedvességével?!!!:-)))
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na, akkor kitör belőlem is a paraszt: kapjátok be TI a f@szt, EZ IS MINŐSÍTI A KÉRDÉSEMBEN TÁRGYALT ALPÁRIASSÁGOT.


Nem értem, hogy nem lehet felfogni, hogy én nem alpáriskodok, de hát mit várok én???????

2010. okt. 8. 12:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Az igen! Megadtad sajátmagadnak a kérdésedre a választ! "Amilyen a mosdó,olyan a törülközö!"
2010. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Voltaképpen te egy alpári senkiházi vagy! És még csodálkozol,hogy így beszélnek veled! Én nem csodálkozom..

és nyugggggiiiii mert a végén ráharapsz a saját nyelvedre:)

2010. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!