Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hinnétek egy ilyen...

Kinek hinnétek egy ilyen megcsalásos helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom jó barátjának a barátnője azt állitja,hogy a párom kikezdett vele,le akart feküdni vele. Csak azért nem jött össze,mert ő nem akarta,mármint a csaj. Elmondása szerint a párom elhivta abba a házba,ahol régen lakott és rányomult. A párom mindent tagad. Az a helyzet,hogy nem vagyunk már tinik,30-on felül vagyunk mindketten,kicsi gyerekünk van,nagyon hihetetlen,hogy kockáztatná a családját és a legjobb barátját,egy olyan nő miatt,aki buta,csúnya,kövér,szóval gusztustalan. Szerintetek kinek higgyek? Ja,és a csaj már egy ideje bele van esve a páromba. Szóval akkor miért utasitotta volna el pont ő,akinek nagyon tetszik? És hogy lehetne kideriteni az igazat? Szerintetek ki hazudik?
2010. okt. 6. 12:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

13:13 vagyok

Úgy gondoltam én ,mint az utolsó.A lényeg,h a csaj beégjen és ti jól jöjjetek ki a dolgokból.

2010. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Olvasd el a bibliában a József-Potifárné történetét - senni sem új a nap alatt.



Ha a párod lennék, akkor az, hogy GONDOLKODSZ azon, hogy kinek higgyél - elég lenne arra, hogy otthagyjalak téged! HA ennyire sem bizol benne, akkor mi tart össze benneteket?!?!?

2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

természetesen a páromnak hinnék - ha ez kérdés,ot már gáz van. Egy normális kapcsolatban nem kérdés,h a párjának vagy egy szinte idegen nőnek hisz az ember...

Persze ez nem garancia arra,hogy valóban a párod mond igazat,de én ígyis- úgyis a páromnak hinnék.

2010. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már mondtam a csajnak telefonon,hogy ezt megkéne személyesen beszélni,mondja el szemtől szembe a páromnak,de nem jött el! Azt mondta,hogy velem találkozik,nekem elmondja,de a párom ne legyen ott! Azért nem hiszek teljes mértékben a páromnak,mert ő se teljesen őszinte velem,de ez eddig anyagi dolgok voltak. Ilyen helyzetben még nem voltunk,hogy megcsalás gyanúja lett volna köztünk.
2010. okt. 6. 13:41
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
hívd el a csajt, ültesd le a székre s toppanjon be a párod a másik szobából hirtelen. ha már valakit rágalmaz, merje a szemébe is mondani!
2010. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Én azt gondolnám,hogy nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél....

És nem is vagyok féltékeny típus,inkább naívan megbízom a páromban.De estem már pont így pofára,ahogy ESETLEG most te...


Nagy tapasztalatom van a kavarások terén,valami igazságnak lennie kell a történetben....

2010. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
a csajnak nem kell elmondanod miért hívod!!szervezz vmi bulit vagy akármit lehetnek ott többen is.nem vallatni kell,poénosan is szóba hozni,így te nem kerülsz hülye helyzetbe,a csaj meg beég.pl: ti üljetek egymás mellé,úgyis elég jól ismeritek egymást nemigaz??
2010. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
én a helyedbe összehívnék mindenkit, a csajt a baréátját és apáodat!
2010. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hinnék a páromnak, de mivel nem teljesen volt eddig veled őszinte, résen lennék azért! Valami lehetett, amit esetleg a csaj felnagyított, eltúlzott, de szerintem ilyen helyzetben ritkán van teljesen ártatlan fél. Talán csak flörtölt vele. Figyelnék a jelekre, mert sokan abba a hibába esnek, hogy nem akarják látni a gondokat. De nem cirkuszolnék, várnék, de nyitott szemmel...
2010. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
és mér ment el a házba, aztan meg viszautosította a pasit...nemvalami logikus
2010. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!