Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hinnétek egy ilyen...

Kinek hinnétek egy ilyen megcsalásos helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom jó barátjának a barátnője azt állitja,hogy a párom kikezdett vele,le akart feküdni vele. Csak azért nem jött össze,mert ő nem akarta,mármint a csaj. Elmondása szerint a párom elhivta abba a házba,ahol régen lakott és rányomult. A párom mindent tagad. Az a helyzet,hogy nem vagyunk már tinik,30-on felül vagyunk mindketten,kicsi gyerekünk van,nagyon hihetetlen,hogy kockáztatná a családját és a legjobb barátját,egy olyan nő miatt,aki buta,csúnya,kövér,szóval gusztustalan. Szerintetek kinek higgyek? Ja,és a csaj már egy ideje bele van esve a páromba. Szóval akkor miért utasitotta volna el pont ő,akinek nagyon tetszik? És hogy lehetne kideriteni az igazat? Szerintetek ki hazudik?
2010. okt. 6. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Én biztosan a páromnak hinnék.
2010. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Tesztelném. Egy csini barátnőmmel, akit nem ismer. Nyomuljon rá, akkor kiderül.
2010. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló szituban.A legjobb bnőm állította azt hogy a barátom kikezdett vele a egyik házibuliba.A gond az hogy én is láttam h tapizza a csajt a párom.DE!!!

Tisztában voltam azzal hogy a legjobb bnőm elég csúnyácska,így tuti nem tetszik a páromnak,mellesleg ők "utálták"egymást,arra ment ki mindig a játék hogy "válasszak"köztük.Láttam akkor este amit látnom kellett,sajnos.De a bnőm 1évre ezután kiszínezve mondta el a dolgokat,én így bizonyosodtam meg róla hogy mi történt ott.De sok sok gondolkodás után rájöttem hogy a bnőm szétakart választani minket,mivel szúrta a szemét hogy jól elvagyunk.Párom pedig az elmondása szerint azért tette hogy észrevegyem mekkora kis ribanc.Nem volt könnyű,de döntöttem.A bnőm ment...és azóta rájöttem tényleg egy kis qva...

2010. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ez egy próbálkozás lehet a csajtól, hogy megszerezze a barátodat, vagy csak féltékenykedik.. de mocskos patkány dolog :( higyj a párodnak nehogy már még ő sértődik meg hogy ilyen aberráltnak nézed :) ha olyan ember volna, aki eldobja a családját egy buta csúnya nőért, az szerintem már feltűnt volna Neked
2010. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked nem egyértelmű, hogy a párodnak hiszel, szerintem teljesen mindegy, mi történt valójában, mert a bizalom elveszett.
2010. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromnak hinnék, de mivel beleültette a bogarat a füledbe a lány, ezentúl nagyon odafigyelnék.
2010. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ha még meg tudnék bízni a páromban neki hinnék, mert nagyon olyan szaga van a dolognak hogy annak a másik csajnak nem tetszik a kapcsolatotok. Egy szerelmes nő mindenre képes, arra is hogy szétszakítson titeket. Én a páromnak hinnék.
2010. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne,ha amikor olyan a szitu,hogy veled van a párod is és a csaj is,akkor rákérdeznél,h meséljék már el,mi is történt pontosan.a csaj majd akkor rájön,h ne kavarjon másoknak...
2010. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értékelném, hogy a csaj bevetett egy trükköt, leépíteném vele a kapcsolatot, és többet nem törődnék a dologgal, jót nevetnénk az egészen a párommal. Nem hagynám, hogy ez mérgezze később a kapcsolatunkat.


Még ha igaz lett volna is, és így teszek, a párom megerősödne bennem, s a kapcsolatunk javára válna, hogy nem váltam gyanakvóvá e miatt.


A párom most békült ki egy gyerekkori barátjával, mert annak a felesége ugyanezt a története adta elő - hamisn - az én páromról, s a két fiú nem beszélt azóta. Csakhogy az évek során egyre több férfival voltak a nőcinek zavaros történetei - elváltak - s a férj most látta be, hogy a neje volt a trükkös, nem az én férjem.

2010. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szembesítésre szavazok, de, a páromnak úgy adnám elő, hogy csak a csajt akarom beégetni. Ha simán belemegy, már tudod is az igazat, ha tiltakozik, hát akkor is.
2010. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!