Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy "középs...

Mennyire igaz az, hogy "középszerű" embereknek a gyereke sem lesz kiemelkedő semmiben?

Figyelt kérdés

Tehát két szülő, mindkettőnek semmit sem erő diplomaja van, ugyan vezető beosztásban, de annak is a legaljan (csoportvezeto).


Magyarul semmire sem vitték. A gyerek tanul, tanul, de nem szorgalmas... Valószínűleg ugyanez lesz belőle is?


2023. febr. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem készítettem országos, európai, vagy világstatisztikát, csak a közvetlen környezetemről beszélek:

Apósom postás volt, anyósom konyhalány. Anyós még azon a szellemi szinten leledzett, hogy hitt a szemmel verésben és a szerelmi kötésben.

A gyerekük, a férjem híd,-és vízműtervező mérnök, szakmailag kiemelkedő hírnévvel. Anyám 8 osztállyal volt a rendszerváltás után svájci tulajdonú cégnél gazdasági vezető, a több mint 20 éves, kiemelkedő pénzügyes szakmai múltja alapján.

Nem vonok le konzekvenciákat, csak a tényeket írtam le, mindenki azt gondolhat erről, amit akar!

2023. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám szakmunkás, édesanyám diplomás, de egy “egyszerű” beosztott.

Hárman vagyunk testvérek.

Én diplomás vagyok, de egy “egyszerű” beosztott-bár jobb bérezéssel, mint az anyám. Kicsit átlag fölött.

A bátyám szakmunkás (igaz, ő sem hal éhen)

Az ikertestvérem pedig mérnök lett, külföldön dolgozik, mellette vállalkozást kezdett-na ő sikeres embernek mondható.


Mit lehet leszűrni? Semmit.

Hárman egy családból jöttünk és három életúton járunk.

30/nő

2023. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennél egyszerűbb lennél, ajtótámasznak se lennél jó...
2023. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!