Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy "középs...

Mennyire igaz az, hogy "középszerű" embereknek a gyereke sem lesz kiemelkedő semmiben?

Figyelt kérdés

Tehát két szülő, mindkettőnek semmit sem erő diplomaja van, ugyan vezető beosztásban, de annak is a legaljan (csoportvezeto).


Magyarul semmire sem vitték. A gyerek tanul, tanul, de nem szorgalmas... Valószínűleg ugyanez lesz belőle is?


2023. febr. 26. 23:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ideje lenne pár híres ember, tudós stb életrajzást meglesned, hogy mennyi jött akár kifejezetten szegény családból.
2023. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%

Én is ma hallottam ezt Puzséréktól, de ez egy baromság.

A csoportvezető mióta nem vitte semmire?

2023. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Csoportvezeto felett meg van két osztályvezető, egy főosztályvezető, egy foigazgató és egy elnök. Szerintem ez így nem egy nagy karrier.
2023. febr. 26. 23:33
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy Puzsereknal is ez volt a téma. Szívesen meghallgatnam. Ha tudod esetleg, hol hallottad.
2023. febr. 26. 23:35
 5/43 anonim ***** válasza:
99%

Mindenki nem lehet karrierista!


Szerencsére az én baráti köröm MINDENFÉLE(!) munkakört megbecsül. Nem néznek le semmit.


Kellenek a "higiéniai asszisztensek" - magyarul takarítók - kellenek betegápolók, idősgondozók, akik az anyagcsere végtermékeket pucolják.


Sőt, még APÁCÁK(!) is! Papok, meg lelkészek pláne. A mai értékrend vesztett világban.


Rengeteg más egyéb foglalkozásról nem is beszélve. (Gondoljunk csak a halottak eltemetésére...)

2023. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bárkiből lehet bármi.
2023. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Jókat írtok. Mindenki véleménye nagyon érdekes és nagyon érdekel.
2023. febr. 26. 23:47
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

3!


A vezérigazgatóhoz képest nem egy nagy karrier, de nagyobb, mint egy egyszerű alkalmazotté.

2023. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Hát kb ez a szint itt egy egyszerű alkalmazotteval ér fel. A bérezés is.
2023. febr. 26. 23:55
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Hol? Diplomásként? Dehogy! Jó nagy hülyeségeket írsz.
2023. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!