Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezek után mit csináljak?

Most ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni..

Szóval világ életemben minden érdekelt,nem volt konkrét célom,hogy hova menjek majd továbbtanulni,vagy mi akarok lenni,mint másoknál ,hogy "színész akarok lenni" vagy "sportoló" és olyan irányba mennek aztán.

Én nem mentem semerre,mert nem tudtam igazából,h merre menjek annyira széles érdeklődésem van minden iránt.

Tehát elkezdtem csinálni egy okj-t,ami nem sikerült,mert nem lett meg hozzá a nyelvvizsgám.

Idén elkezdtem a fősulit és felvettem diákhitelt,teljesen komolyan gondoltam,h ez a pálya megfelelő lesz nekem és mostmár ez marad. Ráadásul ez a szakma sokmindent felőlel és sok lehetőség van benne ,gondoltam szuper lesz.

Aztán egyik nap csak úgy ültem és rádöbbentem ,hogy én nem jó úton járok...és konkrétan megfogalmazódott bennem,hogy hova menjek tovább és mit szeretnék Igazán csinálni.

Azt tudni kell,h az amit szeretnék nem egy olyan szak,amivel sokat lehet keresni,hanem olyan amit szeretnék csinálni és élvezném és ez az ami totál érdekel és nem érdekel mennyit keresnék vele.

Amit fősulin tanulok az meg tuti szakma,sok pénz minden van benne ,de mégsem tetszik már annyira,mert túl reál minden az összes tantárgy és utálom rájöttem:(

Szóval igazából otthagynám de nehéz lenne így diákhitel megigyénylése mellett,ezért gondoltam rá,h akkor párhuzamosan a két sulit. A másik úgyis csak 7végente lenne.

Gondoltam anyukámnak elmondom az ötletem,úgyis mindig az a baja,h nem beszélek ezekről.

na most nem véletlenül,ugyanis mi volt?--mikor már a sztori felénél tartottam így belekötött,h én nem lennék jó annak amit tanulnék(természetgyógyász egyébként.) meg hogy nem akar ezekről a hülye terveimről hallani.

Aztán 15perc múlva bejön a szobába és elkezdi,h -meg hogy bírnám meg ,h ahhoz egészségügyi suli is kell ,meg így mondta az ellenérveket aztán végén meg benyögte ,h ha a fősulit elvégeztem húzok el itthonról ha nem lesz munkám meg ilyenek mintha nem akarná h teljesüljön az "álmom":(

pedig egy szülőnek nem támogatnia kéne a gyerekét?

van aki még 30 évesen is otthon ül és nem is tanul meg nincs munkája sem,hát nekem nem ez a tervem,de hogy alapozzam meg a jövőm ha már 20 évesen ki van úgymond adva az utam...úgy gondolom h még pár évig itthon maradnék .h tudjak tanulni és úgy érzem akkor lenne tényleg megalapozva az egész.

Vélemény? Mit csináljak sztetek?


2010. okt. 5. 18:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia.

köszi,h ismét írtál:)

miért voltak gázosak ott a munka körülmények?

Jól hangzik ez a reptéri munka:)

2010. dec. 2. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!