Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy karrier?

Család vagy karrier?

Figyelt kérdés

Ha a családot választom - azaz a beteg anyukámat - majdhogynem éhen halok, mert itt nincs munkalehetőség.

Ha a karriert - lesz pénzem, de anyukámat itt kell hagynom, mert magammal egy idegen városba nem vihetem.

Mit tegyek? Rokonok nem segítenek.


2010. okt. 5. 11:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

mentálisan beteg, nem fizikailag, 3 éve infarktusa volt, és az oxigénhiány miatt károsodott az agya...

Nem jöhet velem, nem zárhatom be a panelba, amig én dolgozom....ha kiengedem, eltéved, a memóriájával vannak súlyos gondok.

2010. okt. 5. 12:34
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Vidd magaddal és a közelben add be egy otthonba, ahol vigyáznak rá.

Ha nem elég a nyugdíja, ki tudod egészíteni, ha jól keresel.

Édesanyád nem lenne egyedül, vigyáznának rá, te meg tudnál dolgozni és tudnád édesanyádat is látogatni.

2010. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már többet nem írom le, de akkor is jár neki a fogyatékossági.Még jobban, ha mentálisan beteg.
2010. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egy otthonba belépési díj is van, ami sajnos néha több millió forint.... nincs félretett pénzem, egy fillér se.
2010. okt. 5. 13:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Hülye egy önkormányzat a tiétek.
2010. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg van állapítva orvosilag a rokkantság? Ha nem, vidd el egy jó neurológushoz, és százalékoltasd le, azzal meg már lehet kilincselni az önkormányzaton, sőt, én tovább mennék megyeire, országosra is.
2010. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt elolvashatod kinek jár a fogyatékossági támogatás. Beírod a google be hogy MÁK és bejön az oldal, rákatt hogy magánszemélyeknek, ott fogyatékossági támogatások. A kívánt nyomtatványt letöltöd a kapcsolódó anyagok közül, kinyomtatod elviszed a háziorvoshoz és a továbbiakat ők intézik.

2010. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hagyd otthon ha a rokkonság örököl utána köteleségük foglalkozni vele az ember nem örököl ingyen lakást, házat... ha nem hajlandok add el anyud házát abból vegyél egy panelt vidd anyudat magadal és amig nem vagy otthon kérj házi ápolást így nem lesz egyedül délelött.
2010. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztos nincs a rokonok közt valaki, aki tudna segíteni? Legalább párszor egy héten? Gondolom hétvégére úgyis hazajönnél.Persze azon is múlik, hogy anyukád hogy áll a helyzethez. Ő nem menne veled? Akkor sokkal könnyebb lenne. Vagy nincs egy olyan személy, akivel szívesen lenne, ha itthon maradna? Gondolom te is nyugodtabb lennél, ha tudnád, hogy olyan valaki van mellette, akiben megbízol.
2010. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az állást visszamondtam. most itt vagyok munka nélkül pénz nélkül, és senkit nem érdekel a rokonságból, hogy mi lesz velem. a saját testvéremet sem.
2010. okt. 11. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!