Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyerek...

Szerintetek milyen gyerek lesz belőle?

Figyelt kérdés

A párom bátyja 22 éves, a barátnője 18. 1 éve vannak együtt és a csaj terhes..decemberbe fog szülni. Egyszer el akarta vetetni egyszer nem.. addig vacilált, h 4 hónaposan elment Debrecenbe, h vetessék el, de végül nem tették mert az egyik pszihológus nem írta alá, h beleegyezik, mert ha szővődmények jelentkeznek, feljelentheti őt csaj..szóval a baba marad. Kb. március óta már ott lakik, mert megengedte a srác anyja.

A dúrva pedig az, h a srác még terhesség elején megverte a barátnőjét 2x is, később kiderült, h a gyerek agyában ciszta van és ezzel felküldék Pestre,de ott azt mondták, h a ciszta felszívodott és a gyerek egészséges. Azóta nem voltak ilyen problémák a srác már nem iszik, hanem inkább titokban szív.

Ja és az egész házban dohányoznak, a párom mondta h már a csaj is dohányzk rendszeresen. Szerintetek??? Egészséges lesz szegény gyerek?


(Én már nem járok le mert összevesztem a párom anyjával, meg a csaj is átvete már a "hatalmat" a házban...még azt is felvetette a srácok anyjának, h irassa rá meg az 1ik fiára a házat(párjára). pfff és az a dúrva h 4en vannak fiú testvérek, szal van még 2 kicsi is...)


2010. okt. 5. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te csak legyél külső szemlélő, és örülj neki,hogy nem te élsz ilyen kavalkádban. Ők meg úgy rontják el az életüket ahogy akarják, kivéve azt a szegény gyereket.
2010. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek olyan csajt aki végig cigizte a terhességét, az elején ő maga is szívott...és szerencsére egészséges baba született.
2010. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha egészséges is lesz a gyerek, ilyen környezetben felnőni nagy hátrányt fog neki jelenteni az életében.
2010. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testileg egészséges lesz a baba, de már kiskorában lelki roncs lesz. Hurrá, még egy lelkileg tönkretett, elcseszett életű kisgyerek születik, éljen.
2010. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lekevernék egy istenesset annak a lánynak. Ha gyereket akar szülni akkor vigyázzon is arra az életre, hogy egészséges legyen.
2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na én ilyenkor írnám azt,hogy ennek a gyereknek jobb lett volna ha még sejtcsomó korában elpusztitják,szép kis családba születik..persze ilyet nem szabad itt irni
2010. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:37-es: olvasd már el mégegyszer a kérdést, a lány NEM AKAR gyereket szülni, csak nem tudta levetetni.

Pedig szerintem a gyereknek sokkal jobb lett volna.

2010. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is jobb lett volna ha szegényke nem születik meg, de az volt a dúrva h vacilált azzal h elvetesse e vagy sem... 1x azt mondta kell 1x meg h nem..
2010. okt. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!