Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar babát. Mit tegyek?

Nem akar babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel fiatalon házasodtunk össze, alig voltam 19. (Ő 5 évvel idősebb nálam) Lassan 7 éve vagyunk együtt. Én fotósként dolgoztam röpke egy évig, míg terhes nem lettem. A férjem kérésére abbahagytam a munkát (azóta csak hobby szinten fotózok), mivel ő időközben egy nagyobb vállalat társtulajdonosa lett, így az én keresetem "felesleges" vált. Azóta megszületett a második fiúnk, aki most 3 éves, míg bátyja 5. Szeretnék egy (utolsó) harmadik babát is, de a férjem rettenetesen fiúpárti és nem akarja megkockáztatni, hogy lányunk lesz. Nincs esetleg valami tippetek, hogy hogyan vegyem rá a babára? :/ (Persze lehet, hogy korai még 25 évesen a harmadik gyerek, de nem mondtam a férjemnek, hogy most szeretném)
2010. okt. 4. 21:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

:) Álomcsalád? Ez kedves.

Miért? Azért, mert a férjem csak fiút szeretne? Az igaz, hogy szinte már betegesen fiúpárti (nem rosszra gondolni), de ettől függetlenül Mindent meglehet vele beszélni, Türelmes (gyerekeknél fontos, bár ritkán rosszak), Nem kezel le ,holott teljes mértékben ő tart el minket, míg én otthon végzem a házimunkát és lássuk be... a férfiak ilyenkor képesek azt hinni, hogy a nők otthon nem csinálnak semmit (persze a szennyes beugrik a mosatlanok közé és miután a vacsora megfőzte magát csinál kávét és reggelit is természetesen...). Persze ízlések és pofonok. Nem mindenki ilyen férjre vágyik, de nekem ő tökéletes...leszámítva, hogy nem szeretne lányt és általában kiröhög ha elsírom magam egy B kategóriás filmen, de a mai világban a legkisebb jót is meg kell becsülni az emberekben :)

2010. okt. 4. 23:40
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Huuh majdnem mint én. :D

Én terhesség végére már annyira kivoltam a sokhormonoktól, hogy egyszer sírvafakadtam s durcásan megmondtam: Nekem csak szép gyerek kell!

Család döbbenten néz O_o majd:

Párom válasza: A kettőnké mindenképp szép lessz, ha nem beperelhetsz!

Anyám válsza: Ne félj, ha csúnya majd gyorsan elcseréled!

Nővérem válasza: Azért ha megvan gyorsan jelöld meg filcel, hogy tudd az-e.

Én olyan jót nevettem ezeken, hogy mindegy volt lány-e vagy fiú, szép-e vagy csúnya! :DDD persze gyönyörű fiú lett s az én kis Gollam aszaltszílvám :DDD

2010. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Rendben,biztosan nagyon jó férj:)Csak itt felhozták ezt az "álom" kérdést,és nekem abba az is beletartozik h egy pasi úgy gondolja,h mindegy h milyen nemű a gyerek.Az én férjem azt mondta,ami a nagy közhely:mindegy,csak egészséges legyen.De ez egy örök érvényű igazság..
2010. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%
Ne erőltesd a témát, hadd akarja magától (ha erőlteted, a házasságotok rámehet, és akkor a szép családnak annyi, te meg mehetsz vissza dolgozni, amit ettől függetlenül is kéne...) lehet, hogy majd akkor jön rá a menőke, ha a nagyobbak már kifelé mennek az általános iskolából, és még akkor se lesz késő, sőt, lehet, hogy majd besegítenek a kistesó gondozásában. Ismerek egy családot (igaz, csak 2 gyerek van), ahol akkor jött a kistestvér, amikor a nagy már javában középiskolás volt, majdnem 18 év a korkülönbség, és nincs semmi probléma, a szülők egészségesek, a gyerekek egészségesek, amúgy a kicsi abszolút véletlen baba, de örültek neki, és a nagytesó be tud segíteni, így a szülőknek is könnyebb.
2010. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
28%
Na ezt szúrja ki az APEH, ezt a dicsekvést!
2010. okt. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát én nem szülnék neki harmadik gyereket bocsi...Mi van ha lány lesz?Akkor majd nem fogja szeretni vagy mi...

Idáig is szerencsétek volt (vagy inkább a gyerekek szerencséje ),h 2fiatok lett.Fiúpárti,mi a baja a lányokkal hisz Te a szerelme is lány vagy...Na mind1 ,az ilyenen kicsit megtudok lepödni.

2010. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Felháborító!!! Én egy másik kérdező vagyok aki arról panaszkodik, hogy tönkre ment az életünk, te meg itt dicsekszel?!

Magasról lehet nagyot huppanni! Én sem hittem el, hogy velünk ez fog történni!

2010. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Felháborító? Amennyiben? Ha dicsekvésnek szántam volna a dolgot, akkor nem így írom, elhiheted. Azt se értem, hogy ebben mit látsz dicsekvésnek...Hogy a férjem nem akar több gyereket, vagy hogy a kislányokat nem szereti? Ha ezt te irigyelni tudod tőlem, akkor gratulálok...Nem igaz, hogy egy normális kérdést nem lehet feltenni, mert mindig van valaki, aki beleköt... De ebből kiindulva... Neked minden 2 gyermekes család felháborító?
2010. okt. 16. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!