Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha kiderülne...

Hogy reagálnál ha kiderülne szemed fényéről (lányodról), hogy bizonyos férfiakkal, pénzért, szimpatikusakkal ingyen tartana fent szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 16:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%

Hàtt..nemtudom hogy reagàlnàm le..1x kiborulnàk

Szembesítenèm pàr tènnyel meg hogy mekkora szègyen ez így a csalàdra nèzve ès fekínàlnàm hogy arra van az ajtó csaje fogj egy tàska cuccot ès menj vàltoztass nevet ès kurd el az èleted ahogy akarod

De aztàn ne sirànkozzon ha a hírneve miatt nemfog tudni megàllapodni (bàris a környèken semmikèpp)

Ha a faterom kerülne ilyen helyzetbe ès èn làny lètemre ilyet tennèk

Jobbik esetben is össze lenne törve kezem làbam a kuncsaftjaim meg golyòval lennènek zsarolva…

Ès ez a jobbik eset

Vallàsos volt az öregem ès tiszt..

Rohadt vaskalapos

:D mikor rajtakapott a cigin appàm azvolt az eggyetlen saller tôle de ùgy nyilt meg a szàm mint a joker mosolya

Orrombol szàmbol folyt a vèrem

Ès nemis dohànyoztam

A nôvèrem tini koràba öngyilkos akart lenni..szerelmj nyavajamiatt..

Korhàz elláttàk ès otthon ùgy kikapott hogy a hàzbol nemengedte ki nehogy meglàssa valaki

Soha többet nemis gondolt aztàn olyasmire

Szòval szerintem az atyai szigor mindenjogù ès nagyonsok esetben mûködik

2023. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
41%

#6 nem fogok morális álláspontot foglalni ebben a kérdésben, mert ha téged zavar, mit számít hogy engem nem?


A következőt tenném hozzá. Szóval téged nem zavar ha ingyen szexel, de zavar ha pénzért, mert akkor prosti. Az zavarna ha előtte meghívatná magát / csak akkor lenne "ingyen szex", ha előtte meghívják egy pár körre? Ennyire szerintem ti nem voltatok fiatalok, de ez most nem ritka jelenség. Lehet rajta vitázni, én nem fogok és nem is akarok, hogy ez morálisan milyen, de ez a jelenség létezik. Ez neked a prostiság vagy nem-prostiság kategóriájába tartozik?


Illetve. Az ingyen szex ugyannnyira tranzakcionális, mint a fizetős, csak nem pénzt kap érte, hanem akármit amire vágyik (érzelmi kielégülés, fizikai, figyelem, apa-karakter, simán csak szeret szexelni). Zavarna-e ha valami másért cserébe szexelne? Szakmai elismerés, előrelépés, stb...

2023. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#20


Nálatok szokás az ilyen családon belül. Ugye?

2023. febr. 11. 19:21
 24/30 A kérdező kommentje:

#22

Figyelj!

Barátja van, aki oda van érte. Komolyan, ennyire nem érti senki?

2023. febr. 11. 19:22
 25/30 A kérdező kommentje:

#21


Nagyjából ez történne, ha az apja is megtudná. Magam sem merem elárulni, hogy tudok róla, de kénytelen vagyok elfogadni. A tények megcáfolhatatlanok.

2023. febr. 11. 19:28
 26/30 anonim ***** válasza:
60%
Tehát nem az apa vagy... Akkor még szerintem ne avatkozz be, és senkinek ne beszélj róla hogy mit tudsz, mert csak besározod, jobb az ilyet higgadtan kezelni. Ha bánt a dolog, akkor azt egyedül a lánnyal beszéld meg, de azt is csak óvatosan, hisz felnőtt ember,ha meg kioktatod, az csak ront a kapcsolatotokon.
2023. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
58%
Felnőtt ember el tudja dönteni é szmolni azzal hogy mivel is jár ez az életforma, ha akarja hát csinálja.
2023. febr. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%

Felnőtt ember, semmi közöm az életéhez - ahogyan neki sem az enyémhez.


Ha neki ez így jó, egs.

2023. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
59%
A gyilkos férfiakat védik, a pénzért szex valamiért ennyire gáz. Érdekes. Ez olyan, mint mikor filmekben egy meleg szájrapuszitól elájul mindenki, de szó nélkül végignézik, ahogy valakinek leszedik a bőrt az arcáról.
2023. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

#29

Egyáltalán nem gáz. Az a gáz, hogy nem meri felvállalni. A gyilkos férfit elkapják, bizonyítják, elismeri a tettét. Érted a különbséget?

2023. febr. 12. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!