Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni. Mit...

Nem akarok suliba menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukámnak a múlthéten volt egy nagy balesete és tegnapelőtt meghalt. A balesete óta nem beszélek senkivel mert már akkor is úgy volt h nagyon kevés esélye van. Utálok suliba járni most már mert csak felidegesítenek vagy én magamat a sok hülyén. Már amúgy is a fszom kivan az egész osztállyal meg az egész sulival. Nem akarok menni. Mit csináljak?

14/F


2010. okt. 4. 18:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a legjobb, ha magántanuló leszel. Az én legjobb haverom is ugyanezt élte át. Fél évig magántanuló volt, és valamennyire feldolgozta a dolgot, azóta jár velünk. Szerintem ne menj iskolába, csak rosszabb lesz, és mindennap szenvedés a sok hülye miatt. Én tudom, 4 rokonom halt meg most 2 év alatt.
2010. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!:(

Anyukám egy évvel ezelőtt halt meg, egy pénteki napon. Én hétfőn már mentem iskolába, mert úgy éreztem, hogyha itthon maradok egyedül a gondolataimmal csak bekattanok. Az órákon igaz, hogy csak testileg voltam jelen, a gondolataim másfelé cikáztak, és folyamatosan csak sírtam, de jobban éreztem magam emberek között.

Szerintem menj be, Apukád is ezt szeretné.

2010. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meghalt 3 éve anyum,de én elmentem suliba,mert ugy gondoltam társaságban jobb lesz!

Sztem ok nem akarnak neked semmi rosszat csak neked jo le ugy!Erosnek kell lenni!!!KITARTÁS!!!

2010. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Őszinte részvétem! :( Szerintem is be kéne menned... persze, én megértem, hogy utálod az osztályod, meg a sulidat, de otthon egyedül "bekattansz"... inkább járj be, legyél társaságban. Sokkal könnyebben fel tudod majd dolgozi! :( kitartás!!! :)
2010. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne meny egy ideig de hosszú távon nem szabad otthon maradni és elmerülni a gyászban.

Még fiatal vagy az osztálytásaid még sokat fognak válltozni és lehet hogy köztük találod meg a legjobb barátod. Apúd se akkarná hogy bele merülj a gyászba.

2010. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ma is mentem...istenem h lehet ennyi nyomorék?? nem fogok senkivel beszélni suliba legalább már csak ezt az évet kell kibírnom ezekkel.
2010. okt. 5. 15:14
 27/27 anonim ***** válasza:
Szegény fiu,nagyon sajnálom,nem igy kellene felfogni a dolgot,mert ha most iugy gondolod h sok nyomorék osztálytárs megszokod ezt az állapotot és még rosszabb lesz!
2010. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!