Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni. Mit...

Nem akarok suliba menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukámnak a múlthéten volt egy nagy balesete és tegnapelőtt meghalt. A balesete óta nem beszélek senkivel mert már akkor is úgy volt h nagyon kevés esélye van. Utálok suliba járni most már mert csak felidegesítenek vagy én magamat a sok hülyén. Már amúgy is a fszom kivan az egész osztállyal meg az egész sulival. Nem akarok menni. Mit csináljak?

14/F


2010. okt. 4. 18:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
magániskola.
2010. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Először is őszinte részvétem :( Megteheted, hogy elmész az orvoshoz, ő kiírhat egy két hétre, de utána menj iskolába, akármennyire is utálod, így könnyebben fel tudod dolgozni a tragédiát.
2010. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem ír
2010. okt. 4. 18:09
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Hogyhogy nem ír ki? Próbáltad már? Nem kell hazudnod vagy betegséget színlelned.
2010. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Magántanuló
2010. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Oszinte reszvetem apukad miatt,szerintem is dokitol kellene kerned igazolast,egyszeruen mond el mi tortent es mond meg hogy meg lelkileg nem birod elviselni a tarsasagot,szerintem meg fogja erteni.Meg normalis hogy ido kell mert valoszinu ekkora veszteseg meg nem ert soha teged(sajnalom).
2010. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Hogy hogy nem ír ki? Anyukádat is vidd magaddal akkor a dokihoz. Egy-két hétre ilyenkor a felnőtteket is simán kiírják nem hogy egy 14 évest meg ne.
2010. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Nagyon sajnálom ami apukáddal történt, őszinte részvétem. Szerintem fordulj orvoshoz, hátha ki tud írni pszichológus vagy vki egy két hétre, azután meg szerintem menni kellene suliba, mert az csak még rosszabb, ha a 4 fal között tengődsz. Csak emésztgeted ott magad meg minden, a suliba lehet h egy kicsit jobb lenne.
2010. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Először is őszinte részvétem.

Ha az orvos nem akar igazolást adni anyukád megteheti hogy bemegy az iskolába és megbeszéli az igazgatóval a dolgot. És akkor nem lesz igazolatlan a hiányzásod.

2010. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 14 éves! Őszinte részvétem. Kegyetlen az élet, de most nagyon jól figyelj rám. Igaz én jócskán túl vagyok a tini koron, de édesapám tegnap kómába esett, és nincs remény, tehát lelkileg mondhatom egy cipőben járunk. Tudod mi gyógyítja a lelki bajt a tanulás, a munka, a továbblépés. Valóban ha utálod az osztályt menjél másik suliba, ahol jól érzed magad. Ezeken a tragikus napokon kérd meg édesanyádat beszéljen az iskola igazgatójával, hogy ezen a héten otthon lehess.
2010. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!