Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy tesók szájra...

Normális hogy tesók szájra pusziznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 17:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

nekem taszító. a szájrapuszi a párkapcsolat része, maradjon is meg annak. apa is néha megsimogatja a fejem, de eléggé zavarna, ha pl a fenekemet simogatná, mondván ez csak simogatás. mint ahogy ez is csak puszi.

minden kapcsolatnak megvan a maga kiváltsága. a párommal a szex, a csók, a családomnak arcra puszi, ölelés, idegeneknek kézfogás.

2010. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
51%
Vannak családok,ahol így szokás,más kúltúrákban is teljesen természetes.. de megértem ha valakit visszataszit,engem pl egyáltalán nem,nem nevezem undoritonak,annak ellenére ,hogy mi arcra puszilunk családtagokkal. De példának okáért,ha valaki sümölcsnek hivja a szemölcsöt,annak én is szét tudnám b@szni a fejét
2010. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
68%

Hiába győzködtök,én akkor sem akarom érezni anyám szájának az ízét.Ezt az élvezetet meghagyom apámnak.Egyszer régebben találkoztam a tesómmal,és a nagy üdvözlés közepette kapkodtunk,és véletlenül félig eltaláltuk egymás száját,de nem volt se felemelő,se kellemes,és nem éreztem úgy hogy ezt meg kell ismételnünk.

Egyébként ismerek olyan apa,lányát,akik mikor még kislány volt szájrapusziztak,de már kamaszkorában se jutott volna eszébe egyiknek se,hogy ezen a módon ünnepeljék a szeretetet.

A szájrapuszi egy új fogalom,néhány évtizede létezik.Eképp legalizálták,és széles körben elfogadottá tették a rövid csókot.

Valószínűleg így történhetett: Apa ad egy csókot a kislányának.Erre anya:Mit csinálsz a gyerekkel?Erre apa:Ugyan már,adtam egy puszit a szájára.

Az ismerősök látják mi történik.Kérdezik az anyát,mi a franc van.Anya:Ja,semmi ez csak egy puszi.Szájrapuszi.

A kamaszok is átveszik a fogalmat,és ezután már semmi sem állíthat meg,hogy az ismerős lányt,fiút teljesen legálisan megcsókold,a barátságra hivatkozva.

2010. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Karácsonykor, fagyöngy alatt állva nam csak a barátodat, az ellenségedet is megcsókolhatod. ;-)
2010. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem az embereket. Mi a gyermeink szájára (is) adunk puszit, és ezt eddig még senki sem nézte ferde szemmel. Mikor értük megyek a suliba, átölelem őket, és puszilom,ahol csak érem. puszi az arcára, az orrára, a szmáre, a homlokára, és igen, a szájára is. Mind a kettőnek.Elváláskor (reggel) úgyszintén. Még soha senkinek sem jutott eszébe megkérdezni: Bocs, ön véletlenül nem éppen szexulálisan zaklatja a gyermekét?


A gyerekek szeretik, és ők is visszapuszilnak. Ugyanúgy. Arcra, homlokra, szemre, és szájra is. sőt, ha melegebb van, és nincsenek kabátba-sálba burkolva, a nyakukba is cuppantok egyet.

2010. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Semmi gond utolsó.Csak nehogy még 15 évesen is csókolgasd a szájukat.A barátjuk előtt.
2010. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. :)) Az már más tészta. Ha egyszer is látom rajtuk, hogy zavarja őket, természetesen nem erőltetem a dolgot. De még szeretik, és nincs kifogásuk ellene. Azért az számomra természetes, hogy ők önálló emberek, és az ő igényeikhez nekem is alkalmazkodnom kell. De még csak 7-8 évesek, és igy nincs ezzel gond. (még 1-2 évig, utánna már égő lesz az ősökkel jóban lenni. :DDDDDDDDDDD De ezt már kamaszkornak hivják.)



Az undiról meg annyit, hogy az nem undi, mikor a párok egymás nemesebb szerveit nyalakodják? Ahol a vizelet, széklet, és a havi vér is távozik, meg egyébb finomságok? Miért pont egy puszi lenne undoritó? (félreértés ne essék, én is szeretem a szerelemnek ezen eszközeit, de ha választanom kellene, hogy melyik undoritóbb, akkor ez lenne az, és nem az, hogy immár felnőtt fejjel adjak édesanyám szájára egy cuppanósat. )

2010. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

00:37


Igazad van,ez sokkal gusztustalanabb dolog,mint amikor a gyermekednek/anyukádnak etc.adsz egy puszit a szájára,de mások még mindig nem képesek felfogni,h nem nyelves és nem nyálas és nem is sima csók, ha nem puszi!Csücsöríííts!:DMindenki fel van háborodva,de sztem undorítóbb dolog ennél,amit az utolsó válaszoló írt...

2010. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!