Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogyha a barátom szájra...

Gáz hogyha a barátom szájra ad puszit az anyjának?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, aki 19 éves! A nyárra elutazott külföldre dolgozni, és elötte kikísértem őt a családjával együtt a reptérre. Búcsúzkodtunk és az anyja szájon csókolta... próbáltam magam hitegetni hogy rosszul láttam biztos, de aztán mégegyszer megtörtént. Én ott álltam meghökkenve, ugyanis nem akartam szólni érte, hogy ne így váljunk el. Még sosoem láttam ezt a két év alatt, vagy csak olyan vak voltam hogy nem vettem észre. De most nagyon kiakadtam! Az milyen már h a leendő anyósomra féltékeny vagyok? Elhiszem h szeretik egymást, de azért legyen már különbség köztem és közte. Nem tudom h szóljak-e érte és balhézzak, vagy ne...
2008. júl. 5. 15:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
57%
azon akadsz ki hogy szájon puszilta az anyja? és? nem nagy dolog.
2008. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%
Ahány ház annyi szokás. Hallottál már erről? Náluk nem pofipuszi a szokás úgylátszik, hanem szájra. Ennyi. Nem hiszem, hogy meghúzta a saját anyját, hacsak nem valami nagyon beteg család. Úgyhogy szerintem nincs okod balhézni.
2008. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Náluk ez a szokás és el kell fogadnod..nem ritka és mivel belőle jött kiegyszer régen ez pont olyan természetes minthogy akkor megszülte.

Én utálom a puszizkodást és nálunk nem szokás, de ha valakinél eztlátom ott ezt fogadom el.

Ezen neparázz így van rendjén..ha neked gyereked lesz nem kell így tenned.

2008. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tartom valami jó dolognak ezt, de tényleg van olyan család, ahol szokás. Igaz, Magyarországon annyira nem elterjedt, inkább a mediterrán országokban, illetve az USA-ban (ahol elég nagy a keveredés a nemzetiségek között), de úgy látszik, van olyan család itthon is, ahol ez a szokás. Ne foglalkozz vele, ez nem jelent semmit. Ha nem tetszik, ne nézd. Elárulom, nekem sem tetszene, de vagyok annyira toleráns, hogy egy ilyen jelentéktelen apróságból ne csináljak ügyet. Esetleg egyszer rákérdeznék, hogy ez náluk miért van így, de semmiképpen sem letámadóan, inkább csak érdeklődve. Aztán többet nem hoznám fel.
2008. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
ez természetes dolog!!!!!!!sokan vannak igy vele,nincs okod a féltékenykedésre
2008. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
65%
én nekem is régen anyukám a számra adott puszit, és több filmben is láttam, hogy a 16 éves lány az apjának a szájára ad puszit. ebben semmi sincs.. olyan, mintha egy üvegből innáának. ne aggódj emiatt :)
2008. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Tudom, hogy sokan így vannak, de engem a hideg kiráz tőle. Hogy a párom az anyját (vagy az apját) szájon puszilja? Brrr.... Tuti azt mondanám, hogy vagy őt, vagy engem ne pusziljon meg így többé! Az egy dolog, hogy előtte ezt tette, de amióta veled van, letehetne róla. Én legalábbis elvárnám. Nem féltékenységből, de ha az egyikőtök irtózik valamitől, akkor a másik igazán megtehetné neki amit kér.

Ha pl. a te családodnak az lenne a szokása, hogy búcsúzáskor jól megölelgetnek és a fenekedbe marnak, valószínűleg a párodnak se tetszene, mégha neked teljesen természetes lenne is.

2008. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
65%
Miért kéne elvárni, hogy szakítson a családi szokásokkal. Az meg miért zavarna, hogy fenéken markolják a szülei a párod? Szerintem eleget tapogatták a fenekét babakorába is. Érdekesen jönne le az anyucinak, hogy a fia fiatal kiscsaja mindjárt ugrál itt és megmondja, hogy mit, hogy kell csinálni a családban.
2008. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom én mit tennék. Nagyon furcsálom így is. Persze nem baj..csak furcsa. Ha lesz rá alkalmad egyszer hozd szóba. mond el párodnak,hogy ez neked szokatlan... stb beszéljétek meg és talán legközelebb már másképp tekintesz a dologra és könnyebb lesz elfogadni.
2008. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg a párod , hogy ő mit szólna ahhoz ha tőled az apád így búcsúzna el , esetleg a barátnőd , vagy egy jóbarát ???
2008. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!